• Kamera 4w1 standard 2 Mpix -H4SW-2000-D
  • Kamera 4w1 standard 2 Mpix -H4SW-2000-D
  • Kamera 4w1 standard 2 Mpix -H4SW-2000-D
  • Kamera 4w1 standard 2 Mpix -H4SW-2000-D
Kamera 4w1 standard 2 Mpix -H4SW-2000-D
359,00 zł netto 441.57 zł brutto
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Ilość


Opis produktu

Kamera 4w1 H4SW-2000-D


Rozsądny wybór w segmencie kamer standardowych 4w1, najlepszy stosunek ceny do jakości w naszej ofercie. H4SW-2000-D to połączenie funkcjonalności kamer analogowych z jakością IP. Została stworzona w oparciu o najczęstsze potrzeby naszych klientów - połączyliśmy w niej najbardziej uniwersalne podzespoły dla osiągnięcia maksymalnej wszechstronności.

Wysoka rozdzielczość 2,4 Mpix, estetyczna obudowa kamery H4SW-2000-D będzie pasować do każdej instalacji. Duże zapotrzebowanie, pozwoliło nam zbić cenę do minimum, czyniąc z tej kamery prawdziwy hit.

   

Rozdzielczość


Dzięki zastosowaniu przetwornika 1/2.9” Sony działającego w parze z wysokiej jakości procesorem obróbki obrazu, w kamerze  H4SW-2000-D osiągnęliśmy realną rozdzielczość obrazu na poziomie imponujących 2,4 Mpix dla obserwacji dziennej 

Zastosowanie wysokiej jakości procesora gwarantuje także niezwykle żywą i naturalną reprodukcję barw. 

  

Obudowa


Standardowa obudowa typu box, sprawia że kamera ta prezentuje się dobrze w większości wnętrz, bez względu na ich charakter, a jednocześnie nie rzuca się niepotrzebnie w oczy.

   

Trwała obudowa. Konstrukcja pozwala na zamocowanie większości uchwytów co daje możliwość regulacji kamery we wszystkich płaszczyznach i ustawienie obiektywu pod dowolnym kątem - możliwy jest montaż zarówno ścienny, jak i sufitowy.

  

Transmisja


Dzięki użyciu innowacyjnej technologii, transmisja obrazu, bez zakłóceń, jest możliwa na odległość ponad 500 m przy pomocy kabla koncentrycznego i ponad 300 m przy pomocy kabla ethernetowego (testowane przez naszych techników). Daje to ogromne możliwości tak instalacyjne, jak i modernizacyjne (np. nie wymaga wymiany okablowania po starej instalacji analogowej, umożliwiając modernizację w oparciu o istniejącą infrastrukturę. Znajduje to doskonałe zastosowanie wszędzie tam, gdzie naruszenie struktury ścian nie wchodzi w grę, a konieczne jest podniesienie jakości monitoringu (np. obiekty zabytkowe itp).

 

  

Dodatkowe funkcje


   

ICR 


Mechaniczny filtr podczerwieni, fizyczny filtr opuszczający się na obiektyw przy obserwacji dziennej, odcinając dopływ światła podczerwonego do przetwornika (odczuwalnie polepsza odwzorowanie barw w dzień).

   

Po przejściu w tryb nocny filtr automatycznie się podnosi, zwiększając ilość światła podczerwonego docierającego do przetwornika, w konsekwencji znacząco rozjaśniając obserwowane pole.

Kamery bez ICR mają na stałe założony filtr podczerwieni, co osłabia jakość ich obserwacji nocnej. 

  

OSD


Menu ekranowe kamery, pozwalające na dowolną konfigurację jej podstawowych parametrów za pomocą rejestratora w menu.

   

D-WDR (zwany też ATR)


Cyfrowy tryb szerokiej dynamiki, realizowana programowo funkcja umożliwiająca skuteczną obserwację w warunkach dużych kontrastów (np. postać na tle mocno doświetlonego okna). Pozwala zachować prawidłowy poziom oświetlenia zarówno postaci, jak i obrazu w tle. 

Charakteryzuje się mniejszą skutecznością niż realizowany sprzętowo pełny WDR.

  

 

 

Pliki do pobrania

Pliki do pobrania (0)

Podobne produkty

POZYCJA NA RYNKU

Działamy na rynku CCTV 20 lat

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Nasi doradcy to zawodowcy

ROZWÓJ

Tworzymy autorskie produkty

WSPARCIE TECHNICZNE

Wykwalifikowana pomoc