Nasi technicy przez cały dzień czekają na Twój telefon, od ręki rozwiązujemy wszelkie problemy związane ze sprzętem z naszej oferty.


Prowadzimy serwis naszych urządzeń, średni czas naprawy nie przekracza 48 godzin.

Innowacyjność

POBIERZ ULOTKĘhttp://www.fortec.pl/O_nas/Materialy/ULOTKA%20WIZERUNKOWA.pdf

Kim jesteśmy?

Jesteśmy producentem urządzeń telewizji przemysłowej sygnowanych własną marką - Fortec. Dla zapewnienia kompleksowej oferty wspieramy się także dystrybucją wielu marek krajowych i zagranicznych, dostarczając pełny przekrój sprzętu branży zabezpieczeń.


Zaopatrujemy wszystkich profesjonalistów branży zabezpieczeń - instalatorów, integratorów, projektantów oraz dużych inwestorów instytucjonalnych.

Historia

W branży CCTV obecni jesteśmy od 1992 roku, działalność rozpoczynając jako firma instalatorska. Poznając od podszewki specyfikę ciężkiej, odpowiedzialnej pracy Instalatora szukaliśmy sprzętu niezawodnego, ale w rozsądnej cenie. Ściśle dopasowanego do potrzeb profesjonalistów.


            Bez wielkiej marki, za to z wielkim potencjałem.


Marzenia w życie wprowadziliśmy w 2006 roku rozpoczynając produkcję urządzeń do budowy systemów telewizji przemysłowej marki Fortec. Lata wytężonej pracy doprowadziły nas do miejsca, w którym jesteśmy teraz. Walczymy o lepszy rynek, uczciwe ceny za dobre jakościowo produkty oraz wsparcie techniczne, doradztwo i obsługę na jakie zasługujesz. Dołącz do grona naszych Klientów i przekonaj się, że to możliwe.

Misja firmy

Misją firmy Fortec jest dostarczanie kompleksowych, innowacyjnych i optymalnych rozwiązań technicznych gwarantujących długotrwałe i pełne bezpieczeństwo życia oraz mienia naszych Klientów, przy zachowaniu nadrzędnych wartości odpowiedzialności, uczciwości i życzliwości.

Nasze priorytety

SPRAWDŹ AKTUALNOŚCIhttp://fortec.pl/modules/plblog/frontent/list-post.php?plidc=4&plcn=aktualnosci/modules/plblog/frontent/list-post.php?plidc=4&plcn=aktualnosci

Cena do jakości

Nasze produkty to klasa średnia-wyższa. Nigdy nie będziemy najtańsi na rynku, ale zachowamy pierwszorzędne parametry i wysokie standardy jakościowe, bez obciążenia prestiżową marką. Oferujemy najrozsądniejsze połączenie dwóch istotnych cech - ceny i jakości. Gwarantujemy ceny hurtowe wyłącznie dla zweryfikowanych instalatorów - to dla nas bardzo ważne.

Stale wprowadzamy do oferty najnowsze technologie w branży, regularnie odświeżamy całą gamę produktową. Cyklicznie odwiedzamy najważniejsze imprezy targowe na świecie - m.in. Chiny, Tajwan, Wielką Brytanię i Niemcy.


Nie przepuszczamy żadnego szkolenia technicznego, nasi specjaliści dysponują aktualną wiedzą na temat każdego urządzenia w ofercie. Chętnie dzielimy się tą wiedzą.


Z nami jesteś zawsze na bieżąco.

Wsparcie

Naszą przewagą jest wartość dodana współpracy - nieodpłatnie wypożyczamy sprzęt do testów, wykonujemy oferty i projekty systemów, pomagamy w przygotowywaniu sklepowych ekspozycji i materiałów reklamowych, wspieramy w rozwiązywaniu problemów technicznych w trakcie instalacji, prowadzimy szkolenia techniczne i produktowe.

nasza krakowska siedziba w słoneczny dzień

załoga Fortec w czasie akcji Szlachetna Paczka 2012

ODPOWIEMY W CIĄGU GODZINYmailto:handel@fortec.pl?subject=FORTEC%20-%20zapytanie%20ze%20strony%20www

WITAMY W FORTEC

CHCESZ WIEDZIEĆ O NAS WIĘCEJ? SPRAWDŹ AKTUALNOŚCIhttp://fortec.pl/modules/plblog/frontent/list-post.php?plidc=4&plcn=aktualnosci