• Przycisk alarm rejestrator LUPO
Przycisk alarm rejestrator LUPO
149,00 zł netto 183.27 zł brutto
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Przycisk ręcznego wyzwalania alarmu

Ilość


Opis produktu

Przycisk alarmowy, to proste ale za razem bardzo funkcjonalne urządzenie, które powinno znaleźć się na wyposażeniu każdego pojazdu, w którym znajduje się rejestrator mobilny LUPO.

Przycisk powinien być instalowany w zasięgu ręki kierowcy lub operatora aby w sytuacji, gdy zajdzie potrzeba jego użycia, był łatwo dostępny. Po jego naciśnięciu rejestrator może wysłać komunikat alarmowy do odległej stacji monitorowania w celu np. wezwania pomocy.

Oprócz funkcji alarmowych przycisk spełnia również funkcję "przedłużenia pilota". Zintegrowany z przyciskiem odbiornik podczerwieni wykorzystywany jest do zdalnego sterowania rejestratorem, w przypadku gdy jest on zainstalowany w trudno dostępnym miejscu i nie ma możliwości operowania nim bezpośrednio z pilota.

Dodatkowo przycisk można tak skonfigurować aby spełniał funkcję włącznika/wyłącznika. Po naciśnięciu przycisku rozpocznie się proces rejestracji obrazu na rejestratorze. Ponowne naciśniecie zatrzyma ten proces. Umiejscowiony na przycisku napadowym wskaźnik LED sygnalizuje stan rejestratora.

Może Ci się przydać

Podobne produkty

POZYCJA NA RYNKU

Działamy na rynku CCTV 20 lat

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Nasi doradcy to zawodowcy

ROZWÓJ

Tworzymy autorskie produkty

WSPARCIE TECHNICZNE

Wykwalifikowana pomoc