KAMERY CCTV MONITORING

KAMERY HD-CVI

Systemy HD-CVI to nowy wymiar analogowej telewizji CCTV.

WIĘCEJ

PROFESJONALNE KAMERY

KAMERY INSPEKCYJNE

Kamery pomagają w docieraniu do trudno dostępnych miejsc.

WIĘCEJ

Czujka dualna PIR+MW - OD850

OD850

  • optyka Fresnela
  • tryb pracy AND/OR, DAY/NIGHT
  • zasięg: 15x15m
  • analiza MAP II

529,52 zł


cena produktu brutto

POTRZEBUJESZ WSPARCIA TECHNICZNEGO: 12 651 93 25

Przed rozmową proszę przygotować dane urządzenia: symbol, nazwę, numer seryjny.

OD850 to dualna czujka łącząca technologię pasywnej podczerwieni i mikrofalową zaprojektowana do instalowania na zewnątrz budynków. Wymiary obszaru detekcji czujki wynoszą 15 x 15 m. Urządzenie jest doskonale przystosowane do pracy  w różnych warunkach atmosferycznych dzięki:   
     -
   funkcji Linear Travel  Distance (LTD) gwarantującej nie reagowanie na obiekty poruszające się, lecz nie zmieniające w rezultacie swojego położenia takie jak np. kołyszące się gałęzie drzew
  -    możliwości wyboru przez instalatora jednego z dwóch dostępnych poziomów czułości w zależności od przewidywanych warunków zewnętrznych
  -  funkcji DAY/NIGHT ( w przypadku ustawienia przełącznika w pozycje NIGHT czujka będzie generowała alarm tylko w nocy w przypadku wyboru opcji DAY alarm jest generowany w trybie 24 godzinnym)
  -    funkcji AND/OR (w przypadku ustawienia przełącznika w pozycję AND czujka będzie       generowła alarm tylko w przypadku wzbudzenia obu torów detekcji mikrofalowego i podczerwieni;  w przypadku wyboru opcji  OR do wygenerowania alarmu wystarczy pobudzenia któregokolwiek z torów)
  -  diodzie LED której świecenie jest widoczne nawet w silnym świetle słonecznym.