KAMERY CCTV MONITORING

KAMERY HD-CVI

Systemy HD-CVI to nowy wymiar analogowej telewizji CCTV.

WIĘCEJ

PROFESJONALNE KAMERY

KAMERY INSPEKCYJNE

Kamery pomagają w docieraniu do trudno dostępnych miejsc.

WIĘCEJ

Kategorie

Telefony i e-maile

Dział handlowy   12 642 00 16      handel@fortec.pl
       
       Piotr Burdacki 509 121 343 / 12 651 93 20 piotr@fortec.pl
       Damian Domański 534 501 503/ 12 651 93 21 damian@fortec.pl
       Dominika Żuwała 534 601 901/ 12 651 93 23 dh@fortec.pl
Wsparcie techniczne
       882 790 246 / 12 651 93 22 michal@fortec.pl
       
Przed rozmową proszę przygotować dane urządzenia: symbol, nazwę, numer seryjny.
Allegro
     Paweł Jurgiełan 12 642 00 16
pawel@fortec.pl
       
Zamówienia internetowe
      Paweł Jurgiełan 12 642 00 16
pawel@fortec.pl
       
Serwis
        530 006 504 / 12 651 93 22 serwis@fortec.pl
Do sprzętu należy dołączyć druk RMA dostępny tutaj
Magazyn
       Paweł Jurgiełan 12 642 00 16 magazyn@fortec.pl
Dział wsparcia projektów
Piotr Burdacki 509 121 343 / 12 651 93 20    piotr@fortec.pl
Dział techniczno - badawczy
       Andrzej Róg 790 771 661 andrzej@fortec-rd.pl
       Leszek Wójcik leszek@fortec-rd.pl
       Michał Ciszewski michal@fortec-rd.pl
       Roman Tekieli roman@fortec-rd.pl
       Serhii Mesmer 530 006 504 / 12 651 93 22 sergiusz@fortec-rd.pll
       Michał Guzik 882 790 246 / 12 651 93 22 michalg@fortec-rd.pl
Finanse i rozliczenia
       Małgorzata Szczygielska 882 790 242 malgorzata@fortec.pl
Biuro 12 651 93 33 biuro@fortec.pl
Fax 12 642 90 05