KAMERY CCTV MONITORING

KAMERY HD-CVI

Systemy HD-CVI to nowy wymiar analogowej telewizji CCTV.

WIĘCEJ

PROFESJONALNE KAMERY

KAMERY INSPEKCYJNE

Kamery pomagają w docieraniu do trudno dostępnych miejsc.

WIĘCEJ

Kategorie

Nowe produkty

Telefony i e-maile

Dział handlowy   12 642 00 16      handel@fortec.pl
       Robert Gromadziński 512 284 564 / 12 651 93 20     robert@fortec.pl
       Piotr Burdacki 509 121 343 / 12 651 93 21 piotr@fortec.pl
       Adam Jakubiak 534 501 503 / 12 651 93 23 adam@fortec.pl
Wsparcie techniczne
       882 790 246 / 12 651 93 25 michal@fortec.pl
       
Przed rozmową proszę przygotować dane urządzenia: symbol, nazwę, numer seryjny.
Marketing
       Nikola Skoczeń-Styrna 534 601 901 nikola@fortec.pl
       
Dział E-commerce
      Nikola Skoczeń-Styrna 534 601 901 nikola@fortec.pl
       
Serwis
        530 006 504 / 12 651 93 22 serwis@fortec.pl
Do sprzętu należy dołączyć druk RMA dostępny tutaj
Magazyn
       Adrian Mej 12 651 93 22 magazyn@fortec.pl
Dział wsparcia projektów
       Robert Gromadziński 512 284 564 / 12 651 93 20     robert@fortec.pl
Dział techniczno - badawczy
       Andrzej Róg 790 771 661 andrzej@fortec-rd.pl
       Leszek Wójcik leszek@fortec-rd.pl
       Michał Ciszewski michal@fortec-rd.pl
       Roman Tekieli roman@fortec-rd.pl
       Serhii Mesmer 530 006 504 / 12 651 93 22 sergiusz@fortec-rd.pll
       Michał Guzik 882 790 246 / 12 651 93 25 michalg@fortec-rd.pl
Finanse i rozliczenia
       Małgorzata Szczygielska 882 790 242 malgorzata@fortec.pl
Biuro 12 651 93 33 biuro@fortec.pl
Fax 12 642 90 05