Specjalista ds. handlowych

Zakres wykonywanych czynności i obowiązków

·       wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów,

·       przygotowywanie ofert handlowych,

·       obsługa telefoniczna i mailowa klientów firmy,

·       dbanie o pozytywny wizerunek firmy,

·       pomoc w bieżących sprawach Działu Handlowego.

Mile widziane

·       doświadczenie w sprzedaży,

·       znajomość obsługi klienta,

Wymagania

·       znajomość Ms Office,

·       prawo jazdy kategorii B.

·       znajomość zasad i narzędzi wykorzystywanych w handlu,

·       dobra organizacja pracy i umiejętność budowania relacji z ludźmi,

·       język angielski w stopniu komunikatywnym

Oferujemy :

·       stałe godziny pracy,

·       atrakcyjne wynagrodzenie,

·       praca w miłym i dynamicznym zespole,

·       możliwość rozwoju zawodowego,

Serwisant sprzętu elektronicznego

Zakres obowiązków

· uruchamianie, programowanie i testowanie układów i urządzeń elektronicznych,

·       serwis niesprawnego sprzętu,

·       montaż mechaniczny i elektryczny urządzeń,

·       współpraca z działem badawczym na etapie wdrażania nowych urządzeń

Oferujemy :

Wymagania

·       wykształcenie elektroniczne lub pokrewne,

·       umiejętność lutowania - warunek konieczny,

·       uprawnienia SEP do 1 kV,

·       znajomość elektroniki, umiejętność czytania schematów elektronicznych,

·umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (multimetry, oscyloskopy, generatory),

·mile widziane doświadczenie przy produkcji lub naprawie urządzeń elektronicznych,

·       zdolności manualne,

·       samodzielność i odpowiedzialność.

Programista systemów operatorskich

·tworzenie aplikacji do sterowania procesami przemysłowymi,

·opracowanie algorytmów sterowania głowicą oraz akwizycji i przetwarzania danych pomiarowych,

·projekt panelu operatorskiego do sterowania systemem wczesnego wykrywania uszkodzeń,

·wykrywanie nieprawidłowości w funkcjonowaniu stworzonych skryptów i ich korygowanie,

·tworzenie dokumentacji i raportów z wykonywanych działań

Oferujemy

·       stałe godziny pracy

·       atrakcyjne wynagrodzenie

·       praca w miłym i dynamicznym zespole

·       możliwość rozwoju zawodowego

·       narzędzia pracy

Wymagane wykształcenie

·       mgr inż. Mechatronik, Automatyk, Robotyk lub Informatyk

Wymagane umiejętności

·       Biegła znajomość systemu operacyjnego linux

·       znajomość języka C#,

·       znajomość języka Python

·       znajomość języka C++.

·       znajomość systemów bazodanowych ( MYSQL )

Mile widziana znajomość

·       OPC-UA,

·       SCADA,

·       Modbus,

·       GIT,

·       .NET

·       SignalR/SocketIO,

·       Javascript

·       AngularJS

·       NodeJS