KAMERY CCTV MONITORING

KAMERY HD-CVI

Systemy HD-CVI to nowy wymiar analogowej telewizji CCTV.

WIĘCEJ

PROFESJONALNE KAMERY

KAMERY INSPEKCYJNE

Kamery pomagają w docieraniu do trudno dostępnych miejsc.

WIĘCEJ

Minikamera inspekcyjna (kabel 30 m) - ISP-Y30R 6MM

ISP-Y30R 6MM

8 608,77 zł


cena produktu brutto

POTRZEBUJESZ WSPARCIA TECHNICZNEGO: 12 651 93 25

Przed rozmową proszę przygotować dane urządzenia: symbol, nazwę, numer seryjny.

Opis


Minikamera inspekcyjna rur, kanałów i szczelin Fortec ISP-Y30R 6MM jest na rynku od kilku lat i zdołała wyrobić sobie grono wiernych i zadowolonych użytkowników. Urządzenie powraca w ulepszonej wersji. Teraz prace inspekcyjne stały się jeszcze prostsze.

 

Najnowsze urządzenie firmy Fortec to rozwiązanie problemu nieszczelnych rur i przecieków kanalizacji. Dzięki mobilnemu rejestratorowi wyposażonemu w minikamerę z 4 oświetlaczami LED możesz przeprowadzić analizę wizyjną miejsc zazwyczaj niedostępnych nawet dla standardowych kamer inspekcyjnych, zapisać ją na karcie SDHC (do 32GB) i odtworzyć w rozdzielczości D1 (720x576). Przebieg inspekcji obejrzysz w czasie rzeczywistym na wbudowanym 7” monitorze LCD. Akumulator wystarczy na około 6 godzin pracy.

Wszystkie kamery inspekcyjne Fortec objęte są szerokim wsparciem technicznym - posiadamy wykwalifikowany serwis na miejscu w Krakowie oraz bogaty magazyn części zamiennych - dzięki temu naprawiamy każde urządzenie w zaledwie 24 godziny. Przysyłasz paczkę kurierem - za dwa dni jest z powrotem u Ciebie - w pełni sprawne.

Importem kamer zajmujemy się od 2006 roku - przez ten czas zdobyliśmy pewnych, zaufanych dostawców. Osobiście odwiedziliśmy każdą z produkujących dla nas fabryk. Doświadczenie pozwala nam zagwarantować wysoką i powtarzalną jakość sprzętu oraz wsparcie techniczno-serwisowe przez wiele lat od zakupu.

Kamery inspekcyjne Fortec posiadają także szereg całkowicie unikalnych, wprowadzonych specjalnie na nasze życzenie cech, co znacząco odróżnia nas od konkurencji oferującej podobne produkty.

 

Licznik metrów!


W ISP-Y30R 6MM posiadamy możliwość pomiaru odległości, jaką przebyła kamera w rurze, w dwojaki sposób. Rejestrator został wyposażony w elektroniczny licznik metrów. Daje to nie tylko możliwość kontrolowania odległości, ale umożliwia również zapis tego stanu na nagrywanym materiale. Dodatkowo przewód został oznakowany co 1 metr. Dzięki temu możemy kontrolować przebieg inspekcji również bezpośrednio. 

licznik długości wysuniętego kabla w kamerze endospokowej

Oświetlacz


Nowy model występuje w wersji kabla o długości 30 metrów. Solidna obudowa zapewnia gwarancję bezawaryjności i możliwość użytkowania w trudnych warunkach. a 4.ledowy oświetlacz umiejscowiony wokół obiektywu minikamery ułatwia monitoring miejsc ciemnych i niedoświetlonych.

mini kamera inspekcyjna z oświetlaczem i lustrem kątowym

 

 

Głowica kamery


Nowy, zaprojektowany w odpowiedzi na sugestie naszych Klientów model kamery, posiada dużo mniejszą głowice kamery inspekcyjnej, niż standardowe modele tego typu. Daje to możliwość lepszego manewrowania w rurach o małej średnicy i szczelinach. Dodatkowym usprawnieniem głowicy kamery jest lustro kątowe zmieniajace całkowicie pole widzenia kamery.

porównanie głowic po lewej kamera inspekcyjna po prawej minikamera inspekcyjnawidok mini kamery inspekcyjnej od przodu i z boku z nakręconym lustrem katowym
rysunek poglądowy budowy minikamery inspekcyjnej ISP

 

Notatki głosowe


W zestawie z urządzeniem znajdziesz mały mikrofon na długim kablu z poręcznym klipsem. Umożliwia on dodawanie notatek głosowych do nagrywanego materiału. Takie rozwiazanie sprawia że możemy skupić się na pracy i mamy wolne ręce (inaczej niż w przypadku modeli z klawiaturą)

Funkcje znane z dużo droższych i bardziej zaawansowanych urządzeń teraz dostępne w ISP-Y30R 6MM.

Rejestrator


Zapis odbywa się na kartach SD i SDHC o pojemności do 32GB w formacie .avi.Kolejnym usprawmieniem jest dodatkowe wyjście video, pozwala ono na podłączenie dowolnych rozmiarów monitora i odtwarzanie bez pośrednictwa komputera.

Całkowicie zreorganizowane, intuicyjne i proste menu główne pozwala na sprawną konfigurację nawet w najcięższych warunkach.

monitor.jpg

Skład zestawu


 • żółta walizka z wysokoudarowego tworzywa
 • moduł rejestracji (rejestrator)

 • stalowy bęben z kablem 30 m

 • monitor 7" zabudowany w pokrywie walizy

 • kamera

 • akumulator

 • kabel połączeniowy bęben-monitor

 • mikrofon

 • zasilacz

 • śrubokręt

 • zestaw bezpieczników

 • instrukcja obsługi w języku polskim

08a.jpg

pobierzulotke.jpg

 

Parametry podstawowe ISP
Długość kabla 30m
Średnica głowicy kamery 6 mm
Licznik metrów TAK
Średnica kabla 5 mm
Monitor 7"
Parametry podstawowe kamery
Rozdzielczość 700 linii TV
Ogniskowa 2,8 mm
Zasilanie Wbudowany akumulator
Szczelność IP 68
Pozostałe
Zasilanie Wbudowany akumulator
Temperatura pracy 0℃ ~ +50℃