KAMERY CCTV MONITORING

KAMERY HD-CVI

Systemy HD-CVI to nowy wymiar analogowej telewizji CCTV.

WIĘCEJ

PROFESJONALNE KAMERY

KAMERY INSPEKCYJNE

Kamery pomagają w docieraniu do trudno dostępnych miejsc.

WIĘCEJ

Kamera inspekcyjna do rur i kanałów (kabel 40m) - ISP-Y40R SC

ISP-Y40R SC

4 549,77 zł


cena produktu brutto

POTRZEBUJESZ WSPARCIA TECHNICZNEGO: 12 651 93 25

Przed rozmową proszę przygotować dane urządzenia: symbol, nazwę, numer seryjny.

Opis


Kamera inspekcyjna do rur i kanałów wyposażona w krótszą głowicę i elastyczniejszy łącznik. Fortec ISP-Y40R SC to rozbudowana wersja obecnej na rynku od kilku lat Fortec ISP-Y40R BK która zdołała wyrobić sobie grono wiernych i zadowolonych użytkowników. Urządzenie powraca w ulepszonej wersji. Dzieki zastosowaniu nowej głowicy, pokonywanie przeszkód i zakrętów o dużym kącie załamania stało się jeszcze prostsze.

 

Najnowsze urządzenie firmy Fortec to nie tylko rozwiązanie problemu nieszczelnych rur i przecieków kanalizacji. To także rozwiazanie problemu z dokonaniem inspekcji w miejscach trudnodostepnych, nawet dla standardowych kamer inspekcyjnych. Dzięki mobilnemu rejestratorowi wyposażonemu w metalową, wodoodporną kamerę z 12 oświetlaczami LED możesz przeprowadzić analizę wizyjną stanu rurociągów, zapisać ją na karcie SDHC (do 32GB) i odtworzyć w rozdzielczości D1 (720x576). Przebieg inspekcji obejrzysz w czasie rzeczywistym na wbudowanym 7” monitorze LCD. Akumulator wystarczy na ponad 6 godzin pracy.

Wszystkie kamery inspekcyjne Fortec objęte są szerokim wsprciem technicznym - posiadamy wykwalifikowany serwis na miejscu w Krakowie oraz bogaty magazyn części zamiennych - dzięki temu naprawiamy każde urządzenie w zaledwie 24 godziny. Przysyłasz paczkę kurierem - za dwa dni jest z powrotem u Ciebie - w pełni sprawne.

Importem kamer zajmujemy się od 2006 roku - przez ten czas zdobyliśmy pewnych, zaufanych dostawców. Osobiście odwiedziliśmy każdą z produkujących dla nas fabryk. Doświadczenie pozwala nam zagwarantować wysoką i powtarzalną jakość sprzętu oraz wsparcie techniczno-serwisowe przez wiele lat od zakupu.

Kamery inspekcyjne Fortec posiadają także szereg całkowicie unikalnych, wprowadzonych specjalnie na nasze życzenie cech, co znacząco odróżnia nas od konkurencji oferującej podobne produkty.

 

Oświetlacz


Nowy model występuje w wersji kabla o długości 40 metrów. Solidna obudowa zapewnia gwarancję bezawaryjności i możliwość użytkowania w trudnych warunkach.

 Głowica kamery z oświetlaczami

Na życzenie Klientów podnieśliśmy liczbę oświetlaczy LED z 8 do 12 szt. , doposażając ISP w potencjometr pozwalający płynnie regulować ich jasność w czasie inspekcji rury.

 

Polskie menu


Nowość! Teraz praca z kamerą inspekcyjną ISP-Y40R SC to już sama przyjemność. Każdy kamera inspekcyjna z rodziny ISP została przez nas wyposażona w polskie menu. 

kamera inspekcyjna polskie menu

 • Kamera z krótszą głowicą i elastycznym łącznikiem


 • Nowy, zaprojektowany w odpowiedzi na sugestie naszych Klientów model kamery, wykonany z solidnego kawałka metalu, o krótszej głowicy dłuższym elastycznym łączniku, dla lepszego manewrowania w rurach o małej średnicy i kolankach o dużym kącie zgięcia. Dodatkowo znacznie wydłużony został elastyczny łacznik sprężynowy łaczacy głowicę kamery z kablem. Przez te zabiegi rozwiązany został problem kolanek 180 st. w rurach 50 mm. 

  Wewnątrz również nie obyło się bez zmian. Nowy przetwornik CCD Sony Super HAD pozwala nagrywać w czterokrotnie lepszej niż dotychczas rozdzielczości D1 (720x576 pikseli), a zestrojenie z ekstremalnie szerokokątnym obiektywem pozwala uzyskać kąt widzenia równy 120 stopniom.

2%20x%20kam3.jpg

 • Notatki głosowe


 • W zestawie z urządzeniem znajdziesz mały mikrofon na długim kablu z poręcznym klipsem. Umożliwia on dodawanie notatek głosowych do nagrywanego materiału. Takie rozwiazanie sprawia że możemy skupić się na pracy i mamy wolne ręce (inaczej niż w przypadku modeli z klawiaturą).

Funkcje znane z dużo droższych i bardziej zaawansowanych urządzeń teraz dostępne w ISP-Y40R SC.

 • Rejestrator


 • Moduł zapisujący również uległ zmianie - teraz zapis odbywa się na kartach SD i SDHC o pojemności do 32GB w formacie .avi, w odpowiedzi na problem z ułamującymi się pendrivami w poprzednim modelu. Dodatkowe wyjście video pozwala na podłączenie dowolnych rozmiarów monitora i odtwarzanie bez pośrednictwa komputera.

Całkowicie zreorganizowane, intuicyjne i proste menu główne pozwala na sprawną konfigurację nawet w najcięższych warunkach.

Bez%20tytułu%201_html_5e3e8e33.jpg

 • Pierścienie centrujące


 • Przy inspekcji rur o większych średnicach pomogą w umieszczeniu kamery maksymalnie blisko środka, eliminując problem klinowania się głowicy przy zabrudzonych kanałach i ograniczonego pola widzenia.

Rozwiązanie znane z większego i droższego modelu ISP-Y120RS teraz dostępne w mniejszym odpowiedniku. Pierścienie w zestawie mają średnice 40 i 80 mm.

pierscienie1.jpg

Dodatkowe akcesoria

Do dokupienia, nie występujące w podstawowym zestawie.


Wyposażeniem opcjonalnym dostępnym na zamówienie jest wózek do kamery. Jest on w pełni rozbieralny co daje możliwość modyfikacji długości ramion, a co za tym idzie pozwala dopasować rozstaw kół wózka do średnicy badanej rury bądź innego trudnodostępnego miejsca.

Średnice wózka do kamery inspekcyjnej zmienna długość ramion

Mikrokamera z lustrem kątowym


Istnieje także możliwość zamówienia minikamery inspekcyjnej wyposażonej dodatkowo w nakręcane na głowicę kamery lustro kontowe. Umożliwia to obserwacje przestrzeni dotychczas pomijanej przez obiektyw kamery. minikamera posiada równiez własny cztero-ledowy oświetlacz.

04a.jpg

Lokalizator


Kolejnym usprawnieniem w pracy z kamerami inspekcyjnymi jest lokalizator. Po zamontowaniu do naszego zestawu ISP kamery z głowicą wyposażoną w nadajnik, możemy przy pomocy lokalizatora ISP LOC dokładnie określić położenie kamery np. w rurze pod powierzchnia ziemi.

isp_schemat2a.jpg

Głowica kamery z nadajnikiem


ISP-TL to głowica kamery z nadajnikiem. Współpracuje ona z lokalizatorami (np. ISP-LOC). Szczególnie przydatna do wykonywania inspekcji w miejscach, gdzie trudno dokładnie ustalic połozenie kamery za przeszkodą.

schemat%20cam_lok.jpg

Skład zestawu


żółta walizka z wysokoudarowego tworzywa

 • moduł rejestracji (rejestrator)

 • stalowy bęben z kablem 40 m

 • monitor 7" zabudowany w pokrywie walizy

 • kamera

 • nakładki centrujące 40 i 80 mm

 • akumulator

 • kabel połączeniowy bęben-monitor

 • mikrofon

 • zasilacz

 • śrubokręt

 • zestaw bezpieczników

 • instrukcja obsługi w języku polskim

zestaw.jpg

pobierzulotke.jpg

 

Parametry podstawowe ISP
Długość kabla 40m
Rodzaj głowicy Kamera z krótszą głowicą i elastycznym łącznikiem
Średnica głowicy kamery 23 mm
Licznik metrów Znacznik na przewodzie
Średnica kabla 5 mm
Monitor 7"
Parametry podstawowe kamery
Rozdzielczość 700 linii TV
Ogniskowa 2,8 mm
Zasilanie Akumulator wbudowany
Szczelność IP 68
Pozostałe
Zasilanie Akumulator wbudowany
Temperatura pracy 0℃ ~ +50℃
Wymiary 53cm x 44cm x 20cm walizka