KAMERY CCTV MONITORING

KAMERY HD-CVI

Systemy HD-CVI to nowy wymiar analogowej telewizji CCTV.

WIĘCEJ

PROFESJONALNE KAMERY

KAMERY INSPEKCYJNE

Kamery pomagają w docieraniu do trudno dostępnych miejsc.

WIĘCEJ

Minikamera inspekcyjna (kabel 40m) - ISP-Y40R 6MM

ISP-Y40R 6MM

8 608,77 zł


cena produktu brutto

POTRZEBUJESZ WSPARCIA TECHNICZNEGO: 12 651 93 25

Przed rozmową proszę przygotować dane urządzenia: symbol, nazwę, numer seryjny.

Opis


Minikamera inspekcyjna rur, kanałów i szczelin Fortec ISP-Y40R 6MM jest na rynku od kilku lat i zdołała wyrobić sobie grono wiernych i zadowolonych użytkowników. Urządzenie powraca w ulepszonej wersji, stworzonej według doświadczeń i sugestii naszych Klientów. Teraz prace inspekcyjne stały się jeszcze prostsze.

 

Najnowsze urządzenie firmy Fortec to nie tylko rozwiązanie problemu nieszczelnych rur i przecieków kanalizacji. to takze rozwiazanie problemu lokalizacji kamery w trakcie inspekcji np. rury znajdujacej sie pod ziemia lub w ścianie. Dzięki mobilnemu rejestratorowi wyposażonemu w metalową, wodoodporną kamerę z 4 oświetlaczami LED możesz przeprowadzić analizę wizyjną stanu rurociągów, zapisać ją na karcie SDHC (do 32GB) i odtworzyć w rozdzielczości D1 (720x576). Przebieg inspekcji obejrzysz w czasie rzeczywistym na wbudowanym 7” monitorze LCD. Akumulator wystarczy na ponad 6 godzin pracy.

Wszystkie kamery inspekcyjne Fortec objęte są szerokim wsprciem technicznym - posiadamy wykwalifikowany serwis na miejscu w Krakowie oraz bogaty magazyn części zamiennych - dzięki temu naprawiamy każde urządzenie w zaledwie 24 godziny. Przysyłasz paczkę kurierem - za dwa dni jest z powrotem u Ciebie - w pełni sprawne.

Importem kamer zajmujemy się od 2006 roku - przez ten czas zdobyliśmy pewnych, zaufanych dostawców. Osobiście odwiedziliśmy każdą z produkujących dla nas fabryk. Doświadczenie pozwala nam zagwarantować wysoką i powtarzalną jakość sprzętu oraz wsparcie techniczno-serwisowe przez wiele lat od zakupu.

Kamery inspekcyjne Fortec posiadają także szereg całkowicie unikalnych, wprowadzonych specjalnie na nasze życzenie cech, co znacząco odróżnia nas od konkurencji oferującej podobne produkty.

 

Oświetlacz


Nowy model występuje w wersji kabla o długości 40 metrów. Solidna obudowa zapewnia gwarancję bezawaryjności i możliwość użytkowania w trudnych warunkach. a 4.ledowy oświetlacz umiejscowiony wokół obiektywu minikamery ułatwia monitoring miejsc ciemnych i niedoświetlonych.

mini kamera inspekcyjna z oświetlaczem i lustrem kątowym

 

Polskie menu


Nowość! Teraz praca z kamerą inspekcyjną ISP-Y40R 6MM to już sama przyjemność. Każdy kamera inspekcyjna z rodziny ISP została przez nas wyposażona w polskie menu. 

kamera inspekcyjna polskie menu

  • Głowica kamery


  • Nowy, zaprojektowany w odpowiedzi na sugestie naszych Klientów model kamery, posiada dużo mniejszą głowice kamery inspekcyjnej, niż standardowe modele tego typu. Daje to możliwość lepszego manewrowania w rurach o małej średnicy i szczelinach. Dodatkowym usprawnieniem głowicy kamery jest lustro kątowe zmieniajace całkowicie pole widzenia kamery.

  porównanie głowic po lewej kamera inspekcyjna po prawej minikamera inspekcyjnawidok mini kamery inspekcyjnej od przodu i z boku z nakręconym lustrem katowym

 • rysunek poglądowy budowy minikamery inspekcyjnej ISP

 

 • Notatki głosowe


 • W zestawie z urządzeniem znajdziesz mały mikrofon na długim kablu z poręcznym klipsem. Umożliwia on dodawanie notatek głosowych do nagrywanego materiału. Takie rozwiazanie sprawia że możemy skupić się na pracy i mamy wolne ręce (inaczej niż w przypadku modeli z klawiaturą).

Funkcje znane z dużo droższych i bardziej zaawansowanych urządzeń teraz dostępne w ISP-Y40R 6MM.

 • Rejestrator


 • Moduł zapisujący również uległ zmianie - teraz zapis odbywa się na kartach SD i SDHC o pojemności do 32GB w formacie .avi, w odpowiedzi na problem z ułamującymi się pendrivami w poprzednim modelu. Dodatkowe wyjście video pozwala na podłączenie dowolnych rozmiarów monitora i odtwarzanie bez pośrednictwa komputera.

Całkowicie zreorganizowane, intuicyjne i proste menu główne pozwala na sprawną konfigurację nawet w najcięższych warunkach.

Bez%20tytułu%201_html_5e3e8e33.jpg

Skład zestawu


żółta walizka z wysokoudarowego tworzywa

 • moduł rejestracji (rejestrator)

 • stalowy bęben z kablem 40 m

 • monitor 7" zabudowany w pokrywie walizy

 • kamera z nadajnikiem

 • nakładki centrujące 40 i 80 mm

 • akumulator

 • kabel połączeniowy bęben-monitor

 • mikrofon

 • zasilacz

 • śrubokręt

 • zestaw bezpieczników

 • instrukcja obsługi w języku polskim

zestaw.jpg

pobierzulotke.jpg

 

Parametry podstawowe ISP
Średnica głowicy kamery 6 mm
Licznik metrów Znacznik na przewodzie
Średnica kabla 5 mm
Monitor 7"
Parametry podstawowe kamery
Rozdzielczość 700 linii TV
Ogniskowa 2,8 mm
Zasilanie Akumulator wbudowany
Szczelność IP 68
Pozostałe
Zasilanie Akumulator wbudowany
Temperatura pracy 0℃ ~ +50℃
Wymiary 53cm x 44cm x 20cm walizka