KAMERY CCTV MONITORING

KAMERY HD-CVI

Systemy HD-CVI to nowy wymiar analogowej telewizji CCTV.

WIĘCEJ

PROFESJONALNE KAMERY

KAMERY INSPEKCYJNE

Kamery pomagają w docieraniu do trudno dostępnych miejsc.

WIĘCEJ

Kamera inspekcyjna do rur i kanałów (kabel 60m) - ISP-Y60PT

ISP-Y60PT

  • Rozdzielczość kamery: 960 TVL
  • Długość kabla: 60 metrów
  • Kąt widzenia kamery: 360 stopni
  • Rodzaj głowicy: obrotowa

22 138,77 zł


cena produktu brutto

POTRZEBUJESZ WSPARCIA TECHNICZNEGO: 12 651 93 25

Przed rozmową proszę przygotować dane urządzenia: symbol, nazwę, numer seryjny.

Kamera inspekcyjna ISP-Y60PT


Model ISP-Y60PT to profesjonalne narzędzie, dzieki któremu inspekcja wszelkiego rodzaju odwiertów głębinowtch, rur jak i zbiorników wodnych staje się łatwa jak nigdy dotąd.

Najnowsze urządzenie firmy Fortec dzięki wyjątkowej konstrukcji, wytrzymałości i szczelności głowicy kamery jest doskonałym narzędziem dla specjalistów wielu branż. Doskonale sprawdza się we wszelkiego rodzaju inwestycjach związanych z odwiertami głębinowymi i inspekcjami obiektów wodnych. Dzięki mobilnemu rejestratorowi i wodoodpornej kamerze zamkniętej w stalowej, hermetycznej głowicy, możemy przeprowadzić dokładniejszą analizę wizyjną stanu niedostępnych przestrzeni. Akumulator wystarczy na ponad 5 godzin pracy. Przebieg inspekcji można zapisać na karcie SD i odtworzyć w rozdzielczości 720x576. Nowy model posiada kabel o długości 60 metrów. Jest to kabel twardy służący do opuszczania kamery.Głowica kamery


Głowica kamery jest obrotowa o wielkości 65 mm średnicy z osłoną. Obudowa głowicy została wykonana z trwałego a jednocześnie lekkiego metalu, dzięki precyzyjnemu wykonaniu uzyskano perfekcyjną szczelność. Solidna obudowa zapewnia możliwość pracy nawet w trudnych warunkach, bez obaw o zniszczenie kamery. Kamera została wyposażona w oświetlacze LED, dzięki czemu możemy bez problemu dokonać inspekcji miejsc całkowicie zaciemnionych. 

02ISPG_end.jpg

Moduł kontrolny


Moduł kontrolny został wyposażony w 15" kolorowy monitor. Zapewnia to doskonałej jakości podgląd w czasie dokonywania inspekcji wybranych przestrzeni. Poza tym w panelu modułu znajdziemy także wejście USB ułatwiające zgrywanie zarejestrowanych materiałów, przycisk umożliwiający zresetowanie urządzenia i wyjście wideo. Przejrzysty interfejs i intuicyjny panel przycisków menu umieszczony pod monitorem doskonale usprawnia pracę z urządzemiem. 


ispg_300_glebinowa_walizka.jpg

Wsparcie techniczne


Wszystkie kamery inspekcyjne Fortec objęte są szerokim wsparciem technicznym - posiadamy wykwalifikowany serwis na miejscu w Krakowie oraz bogaty magazyn części zamiennych - dzięki temu większość usterek naprawiamy w zaledwie 24 godziny. Przysyłasz paczkę kurierem - za dwa dni jest z powrotem u Ciebie - w pełni sprawne.

Transport i przechowywanie


Zabezpieczenie modułu kontrolnego w trudnych warunkach pracy zostało zapewnione dzięki umieszczeniu go w wytrzymałej metalowej walizce zapewniającej doskonałą ochronę i odporność na uszkodzenia, a także ułatwiającej transport.  

05ISPG_end.jpg
Parametry podstawowe ISP
Długość kabla 60 m
Rodzaj głowicy obrotowa
Średnica głowicy kamery 58 mm bez osłony
Licznik metrów TAK
Średnica kabla 10 mm
Monitor 15"
Maksymalna pojemność karty 32 GB
Nagrywanie dźwięku TAK
Format zapisu AVI
Wbudowana klawiatura TAK
Parametry podstawowe kamery
Zasilanie 12V DC
Pozostałe
Zasilanie 12V DC
Wymiary 46cm x 37cm x 18cm walizka