• Kopułowa kamera  4w1 2MP, 2,8-12mm H4DW-2030-ZW
  • Kopułowa kamera  4w1 2MP, 2,8-12mm H4DW-2030-ZW
Kopułowa kamera 4w1 2Mpix, 2,8-12mm H4DW-2030-ZW
249,00 zł netto 306.27 zł brutto
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Ilość


Opis produktu

Opis


Uniwersalna kamera kopułowa H4DW-2030-ZW obsługiwana przez wszystkie systemy CVI / AHD / TVI / ANALOG po kablu koncentrycznym. Rozdzielczość 1080P pozwoli osiągnąć doskonałą precyzję obserwacji dzięki zastosowaniu procesora obrazu wysokiej jakości. 
Zmiennoogniskowy obiektyw 2,8-12 mm - daje nam możliwość zastosowania kamery do zróżnicowanych zadań. Sprawdzi się zarówno w obserwacji małych pomieszczeń (przy szerokim kadrze), jak i większych przestrzeniach.

 

Rozdzielczość


Rozdzielczość kamery 1080P, uzyskano ze sprawdzonego przetwornika 1/2.8" Sony IMX291, działającego w połączeniu z wysokiej jakości procesorem obróbki obrazu. Co więcej tak duży przetwornik powoduje znaczne zminimalizowanie występowania szumów.

 

Obiektyw


W kamerze H4DW-2030-ZW zastosowaliśmy zmiennoogniskowy obiektyw 2,8-12 mm, co pozwala na większą wszechstronność. Sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach oraz do bardzo ogólnej obserwacji niezbyt rozległych terenów zewnętrznych, np. parkingu, jak i do bardziej wymagających zastosowań.

/kalkulatory kątów i pola widzenia znajdziesz tutaj/

 

Oświetlacz


Zastosowany oświetlacz podczerwieni IR o maksymalnym efektywnym zasięgu 30 metrów gwarantuje poprawną pracę kamery w warunkach nocnych, nawet przy całkowitym zaciemnieniu kadru.

Kamera H4DW-2030-ZW dysponuje oświetlaczem wyposażonym w 24. nowoczesnych i oszczędnych diod podczerwieni.

Obudowa


Zewnętrzna, kopułowa, wandaloodporna obudowa o klasie szczelności IP66.

Obiektyw oddzielony jest od oświetlaczy IR szczelną przegrodą, zapobiegającą refleksom z IR w kadrze. Konstrukcja pozwala na regulację kamery we wszystkich płaszczyznach i ustawienie obiektywu pod dowolnym kątem - możliwy jest montaż zarówno ścienny, jak i sufitowy


h4dw-2030-zw_rys.png

Transmisja


Dzięki użyciu innowacyjnej technologii, transmisja obrazu, bez zakłóceń, jest możliwa na odległość ponad 500 m przy pomocy kabla koncentrycznego i ponad 300 m przy pomocy kabla ethernetowego. Daje to ogromne możliwości tak instalacyjne, jak i modernizacyjne (np. nie wymaga wymiany okablowania po starej instalacji analogowej, umożliwiając modernizację w oparciu o istniejącą infrastrukturę. Znajduje to doskonałe zastosowanie wszędzie tam, gdzie naruszenie struktury ścian nie wchodzi w grę, a konieczne jest podniesienie jakości monitoringu (np. obiekty zabytkowe itp).

 

DSC01627ab.jpg

 

Day&Night


Tryb pracy Dzień/Noc. Funkcja jest odpowiedzialna za automatyczne przełączanie kamery pomiędzy trybem kolorowym, a trybem czarno białym w celu osiągnięcia jak najlepszej jakości wyświetlanego obrazu.DNR


Funkcja DNR (ang. Digital Noise Reduction lub również SNR - Signal Noise Reduction ) realizuje usuwanie szumów odbieranego brązu i za razem poprawia jego jakość. Szumy spowodowane słabym doświetleniem otoczenia, wysoką czułością urządzenia nagrywającego lub zastosowaniem sporego parametru ZOOM są wykrywane przez WDR oraz likwidowane z obrazu.

 

D-WDR


Realizowana programowo funkcja umożliwia skuteczną obserwację w warunkach dużych kontrastów (np. postać na tle mocno doświetlonego okna). Pozwala zachować prawidłowy poziom oświetlenia zarówno postaci, jak i obrazu w tle. 

 

kamera_hdcvi_obraz_wdr.jpg

promoc 

I wiele innych funkcji...

 

 

Specyfikacja

Opis

Parametry podstawowe

Rozdzielczość
1080P
Ogniskowa (mm)
2,8mm - 12mm
Standard obrazu
AHD, TVI, CVI, ANALOG
Max. zasięg IR (m)
30m
Klasa szczelności
IP66
Napięcie zasilania (V)
12V DC

Parametry obrazu

Przetwornik obrazu
Sony
Rozmiar przetwornika
1/2.8"

Funkcje

Język menu
angielski
Menu OSD
tak
Motozoom
nie
Dodatkowe funkcje
D-WDR, 3D-DNR

Wejścia/wyjścia

Wejście audio
nie
Wyjście audio
nie
Wyjście BNC
tak

Zasilanie

Napięcie zasilania (V)
12V DC
Max. pobór prądu (A)
0,7A
Pobór mocy (W)
9W

Pozostałe

Gwarancja
2 lata
Temperatura pracy (°C )
-20°C ~ +50°C
Wymiary (mm)
Ø 131mm x 93mm
Waga (kg)
800g
Wilgotność otoczenia
10%~90%

Podobne produkty

POZYCJA NA RYNKU

Działamy na rynku CCTV 20 lat

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Nasi doradcy to zawodowcy

ROZWÓJ

Tworzymy autorskie produkty

WSPARCIE TECHNICZNE

Wykwalifikowana pomoc