Kamera kompaktowa HD CVI - HCW-1350-ZMDW
269,00 zł netto 330.87 zł brutto

Opis produktu

Fortec o HCW-1350-ZMDW


Rozsądny wybór w segmencie kamer kompaktowych HD CVI, najlepszy stosunek ceny do jakości w naszej ofercie. HCW-1350-ZMDW to połączenie funkcjonalności kamer analogowych z jakościa ip. Została stworzona w oparciu o najczęstsze potrzeby naszych klientów - połączyliśmy w niej najbardziej uniwersalne podzespoły dla osiągnięcia maksymalnej wszechstronności.

Wysoka rozdzielczość 1 Mpix, obiektyw 2,8-12 mm z motozoomem, oświetlacze IR o zasięgu 50 metrów, estetyczna kompaktowa wandaloodporna zewnętrzna obudowa - HDG będzie pasować do każdej instalacji. Duża zapotrzebowanie, pozwoliło nam zbić cenę do minimum, czyniąc z HCW-1350-ZMDW prawdziwy hit.

 

 

Rozdzielczość


Dzięki zastosowaniu przetwornika 1/3” Sony działającego w parze z wysokiej jakości procesorem obróbki obrazu, w kamerze  HCW-1350-ZMDW osiągnęliśmy realną rozdzielczość obrazu na poziomie imponujących 1 Mpix dla obserwacji dziennej.

Zastosowanie wysokiej jakości procesora gwarantuje także niezwykle żywą i naturalną reprodukcję barw. 

 

Obiektyw


W kamerze HCW-1350-ZMDW postawiliśmy na uniwersalność - obiektyw o zakresie ogniskowych 2,8-12mm z motozoomem, odpowiadający kątom widzenia od 28 do 83 stopni z łatwością wpasuje się w potrzeby większości instalacji.

/kalkulatory kątów i pola widzenia znajdziesz tutaj/

Warta uwagi jest kolejna funkcjonalność obiektywu w HCW-1350-ZMDW - funkcja automatycznej mechanicznej regulacji rozwarcia przysłony Auto Iris. Dzięki niej kamera dostosowuje się do warunków oświetleniowych, zapewniając stały poziom naświetlenia przetwornika i gwarantując poprawny obraz w skrajnych warunkach. Zyskuje także ponadprzeciętną odporność na punktowe prześwietlenia, np. przez reflektory samochodów.

W obiektywie zastosowano korekcję IR, zapewniającą wyraźny i ostry obraz przy nocnej obserwacji wspartej oświetlaczem podczerwieni. 

 

Motozoom


Kamera HCW-1350-ZMDW jest wyposażona w morozoom, co znacząco usprawnia jej obsługe i daje dodatkowe możliwości obserwacji monitorowanego terenu. W pełni automatycznie możemy dokonać zmiany ustawienia kadru poprzez przegladarke internetowa lub za pomocą CMS'a.

Oświetlacz


Zastosowany oświetlacz podczerwieni IR o maksymalnym efektywnym zasięgu 50 metrów bazuje na 4 szt. diod LED IR Array 3-ciej generacji o znacznie wydłużonej żywotności. Gwarantuje on poprawną pracę kamery w warunkach nocnych, nawet przy całkowitym zaciemnieniu kadru. Wbudowana programowa funkcja Smart IR dostosowuje parametry obrazu do obserwacji z IR, zapobiegając prześwietleniom i poprawiając widok w nocy.

 

Obudowa


Zewnętrzna, kompaktowa klasyczna obudowa aluminiowa o klasie szczelności IP66.

Konstrukcja obudowy pozwala na jej instalację zarówno ścienną, jak i sufitową. W uchwycie znajduje się ukryty przepust kablowy.

Transmisja


Dzięki użyciu innowacyjnej technologii, transmisja obrazu, bez zakłóceń, jest możliwa na odległość ponad 500 m przy pomocy kabla koncentrycznego i ponad 300 m przy pomocy kabla ethernetowego (testowane przez naszych techników). Daje to ogromne możliwości tak instalacyjne, jak i modernizacyjne (np. nie wymaga wymiany okablowania po starej instalacji analogowej, umożliwiając modernizację w oparciu o istniejaca infrastrukturę. Znajduje to doskonałe zastosowanie wszedzie tam, gdzie naruszenie struktury ścian nie wchodzi w grę, a konieczne jest podniesienie jakości monitoringu (np. obiekty zabytkowe itp).

Dodatkowe funkcje


 

ICR 


Mechaniczny filtr podczerwieni, fizyczny filtr opuszczający się na obiektyw przy obserwacji dziennej, odcinając dopływ światła podczerwonego do przetwornika (odczuwalnie polepsza odwzorowanie barw w dzień).

 

Po przejściu w tryb nocny filtr automatycznie się podnosi, zwiększając ilość światła podczerwonego docierającego do przetwornika, w konsekwencji znacząco rozjaśniając obserwowane pole.

Kamery bez ICR mają na stałe założony filtr podczerwieni, co osłabia jakość ich obserwacji nocnej. 

OSD


Menu ekranowe kamery, pozwalające na dowolną konfigurację jej podstawowych parametrów za pomocą rejestratora w menu ptz.

 

 

WDR


Dzięki zastosowaniu procesora Sony Xarina i przetwornika Aptina 1/3”WDR COMS, mamy dostęp do doskonale działającego trybu szerokiej dynamiki obrazu (WDR).  Dzięki temu zyskujemy znacznie podwyższoną czułość obrazu. 

 

 

Daje to obraz wysokiej jakości, o 12 bitowej głębi koloru, wyjątkowej czułości i dynamice 120 dB. Zapewnia żywe kolory, lepsze doświetlenie miejsc o słabej ekspozycji (zacienionych), prawidłowe naświetlenie miejsc o wysokiej ekspozycji (prześwietlonych), dzięki czemu obserwowany kadr jest doskonale widoczny nawet przy dużych kontrastach oświetlenia.

 

 

Smart IR


Fukcja ta odpowiada za programową korekcję podstawowych parametrów obrazu (ekspozycja, kontrast, jasność itp.), przy obserwacji nocnej, wspartej oświetlaczem IR. W prosty sposób zapobiega pomniejszym prześwietleniom i poprawia jakość nocnego obrazu.

 

Specyfikacja

Opis

Parametry podstawowe

Rozdzielczość
1Mpix
Ogniskowa (mm)
2,8mm - 12mm
Standard obrazu
CVI
Max. zasięg IR (m)
50m
Klasa szczelności
IP66
Napięcie zasilania (V)
12V DC

Parametry obrazu

Przetwornik obrazu
Sony
Rozmiar przetwornika
1/3''

Funkcje

Język menu
angielski
Menu OSD
tak
Motozoom
tak
Dodatkowe funkcje
WDR

Wejścia/wyjścia

Wejście audio
nie
Wyjście audio
nie
Wyjście BNC
tak

Zasilanie

Napięcie zasilania (V)
12V DC
Max. pobór prądu (A)
0.5A
Pobór mocy (W)
7W

Pozostałe

Gwarancja
2 lata
Temperatura pracy (°C )
-40℃ ~ +54℃
Wymiary (mm)
Ø 84mm x 289mm
Waga (kg)
800g
Wilgotność otoczenia
10%~90%

Podobne produkty

POZYCJA NA RYNKU

Działamy na rynku CCTV 20 lat

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Nasi doradcy to zawodowcy

ROZWÓJ

Tworzymy autorskie produkty

WSPARCIE TECHNICZNE

Wykwalifikowana pomoc