• Kompaktowa kamera  4w1 2MP, 3,6mm H4CG-2020-FW
  • Kompaktowa kamera  4w1 2MP, 3,6mm H4CG-2020-FW
Kompaktowa kamera 4w1 2Mpix, 3,6mm H4CG-2020-FW
199,00 zł netto 244.77 zł brutto

Opis produktu

Opis


Uniwersalna kamera kompaktowa H4CG-2020-FW obsługiwana przez wszystkie systemy CVI / AHD / TVI / ANALOG po kablu koncentrycznym. Rozdzielczość 2 MPix pozwoli osiągnąć doskonałą precyzję obserwacji dzięki zastosowaniu procesora obrazu wysokiej jakości. 
Obiektyw 3,6 mm - daje nam możliwość zastosowania kamery do zróżnicowanych zadań. Sprawdzi się zarówno w obserwacji małych pomieszczeń (przy szerokim kadrze), jak i większych przestrzeniach.

 

Rozdzielczość


Rozdzielczość kamery 1080P, uzyskano ze sprawdzonego przetwornika 1/2.8" Sony 2.1 MP Starvis Back-Illuminated działającego w połączeniu z wysokiej jakości procesorem obróbki obrazu. Co więcej tak duży przetwornik powoduje znaczne zminimalizowanie występowania szumów.

 

Obiektyw


W kamerze H4CG-2020-FW zastosowaliśmy obiektyw 3,6 mm, co pozwala na większą wszechstronność. Sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach oraz do bardzo ogólnej obserwacji niezbyt rozległych terenów zewnętrznych, np. parkingu, jak i do bardziej wymagających zastosowań.

/kalkulatory kątów i pola widzenia znajdziesz tutaj/

Oświetlacz


Zastosowany oświetlacz podczerwieni IR o maksymalnym efektywnym zasięgu 20 metrów gwarantuje poprawną pracę kamery w warunkach nocnych, nawet przy całkowitym zaciemnieniu kadru.

Kamera dysponuje oświetlaczem wyposażonym w 18. nowoczesnych i oszczędnych diod podczerwieni.

Obudowa


Zewnętrzna, kompaktowa, wandaloodporna obudowa o klasie szczelności IP66.

Obiektyw oddzielony jest od oświetlaczy IR szczelną przegrodą, zapobiegającą refleksom z IR w kadrze. Konstrukcja pozwala na regulację kamery we wszystkich płaszczyznach i ustawienie obiektywu pod dowolnym kątem - możliwy jest montaż zarówno ścienny, jak i sufitowy


kamera_hdcvi_h4_avt20cht200hl.png

Transmisja


Dzięki użyciu innowacyjnej technologii, transmisja obrazu, bez zakłóceń, jest możliwa na odległość ponad 500 m przy pomocy kabla koncentrycznego i ponad 300 m przy pomocy kabla ethernetowego. Daje to ogromne możliwości tak instalacyjne, jak i modernizacyjne (np. nie wymaga wymiany okablowania po starej instalacji analogowej, umożliwiając modernizację w oparciu o istniejącą infrastrukturę. Znajduje to doskonałe zastosowanie wszędzie tam, gdzie naruszenie struktury ścian nie wchodzi w grę, a konieczne jest podniesienie jakości monitoringu (np. obiekty zabytkowe itp).

DSC01627ab.jpg

Day&Night


Tryb pracy Dzień/Noc. Funkcja jest odpowiedzialna za automatyczne przełączanie kamery pomiędzy trybem kolorowym, a trybem czarno białym w celu osiągnięcia jak najlepszej jakości wyświetlanego obrazu.DNR


Funkcja DNR (ang. Digital Noise Reduction / SNR - Signal Noise Reduction ) realizuje usuwanie szumów odbieranego obrazu i za razem poprawia jego jakość. Szumy spowodowane słabym doświetleniem otoczenia, wysoką czułością urządzenia nagrywającego lub zastosowaniem sporego parametru ZOOM są wykrywane przez WDR oraz likwidowane z obrazu.

 

D-WDR


Realizowana programowo funkcja umożliwia skuteczną obserwację w warunkach dużych kontrastów (np. postać na tle mocno doświetlonego okna). Pozwala zachować prawidłowy poziom oświetlenia zarówno postaci, jak i obrazu w tle. 

 

kamera_hdcvi_obraz_wdr.jpg

promoc 

I wiele innych funkcji...

 

 

Specyfikacja

Opis

Parametry podstawowe

Rozdzielczość
1080P
Ogniskowa (mm)
3,6mm
Standard obrazu
AHD, TVI, CVI, ANALOG
Max. zasięg IR (m)
20m
Klasa szczelności
IP66
Napięcie zasilania (V)
12V DC

Parametry obrazu

Przetwornik obrazu
OV
Rozmiar przetwornika
1/2.7''

Funkcje

Język menu
angielski
Menu OSD
tak
Motozoom
nie
Dodatkowe funkcje
D-WDR, 3D-DNR

Wejścia/wyjścia

Wejście audio
nie
Wyjście audio
nie
Wyjście BNC
nie

Zasilanie

Napięcie zasilania (V)
12V DC
Max. pobór prądu (A)
0.5A
Pobór mocy (W)
6.5W

Pozostałe

Gwarancja
2 lata
Temperatura pracy (°C )
-40°C ~ +50°C
Wymiary (mm)
168mm x 73.5mm x 65mm
Waga (kg)
500g
Wilgotność otoczenia
10%~90%

Podobne produkty

POZYCJA NA RYNKU

Działamy na rynku CCTV 20 lat

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Nasi doradcy to zawodowcy

ROZWÓJ

Tworzymy autorskie produkty

WSPARCIE TECHNICZNE

Wykwalifikowana pomoc