• Kompaktowa kamera  4w1 2MP, 2,8mm H4CW-2030-FW28-L7
  • Kompaktowa kamera  4w1 2MP, 2,8mm H4CW-2030-FW28-L7
Kompaktowa kamera 4w1 2Mpix, 2,8mm H4CW-2030-FW28-L7
229,00 zł netto 281.67 zł brutto

Opis produktu

Opis


H4CW-2030-FW28-L7 jest 2 Mpix kamerą 4w1, o wysokich parametrach. Dużą zaletą jest trwała, estetyczna i jednocześnie nowoczesna obudowa, małe wymiary, oraz oświetlacz IR pozwalający oświetlić kadr do 30 metrów. Z tego powodu znajdują one zastosowanie we wszelkich obiektach, gdzie wysoka jakość monitoringu idzie w parze z wymogami estetycznymi i potrzebą wysokiej wytrzymałości i funkcjonalności w każdych warunkach oświetleniowych.

Połączenie wysokiej jakości przetwornika o rozdzielczości 1920x1080 pikseli ze stałoogniskowym obiektywem 2,8 mm, zapewnia doskonałą jakość obrazu. Dodatkowym atutem tej kamery jest oświetlacz. Oświetlacz podczerwieni wyposażony w dwie diody czwartej generacji zapewnia pokrycie widzianego kadru nawet do 30 metrów przy jednocześnie niewielkim zużyciu energii. Dzięki temu mamy doskonałe narzędzie obserwacji, które pozwala zarejestrować o wiele większą ilość szczegółów, niż w innych tego typu urządzeniach.

  

Rozdzielczość


W kamerze H4CW-2030-FW28-L7  zastosowano przetwornik Sony IMX323 o rozdzielczości 2 Mpix 1080p 1920x1080 pikseli, co daje obraz wyjątkowej jakości nawet, w trudnych warunkach i zapewnia dostęp do rozbudowanych ustawień parametrów obrazu.

  

Obiektyw


W kamerze H4CW-2030-FW28-L7 został zastosowany stałoogniskowy obiektyw 2,8 mm, pozwalający na skuteczną obserwację szerokiego kadru, doskonale sprawdzając się w obserwacji na zewnątrz, jaki i wewnątrz budynków.

  

/kalkulatory kątów i pola widzenia znajdziesz tutaj/

 

Oświetlacz


Zastosowany oświetlacz podczerwieni IR o maksymalnym efektywnym zasięgu 30 metrów gwarantuje poprawną pracę kamery w warunkach nocnych. Dzięki zastosowaniu w naszej kamerze przetwornika Sony zyskujemy podwyższona czułość obrazu.

  

  

Obudowa


Nowoczesna, niezwykle trwała (IK5) i szczelna (IP66) obudowa aluminiowa. Kamera posiada wygodny w montażu i regulacji uchwyt, dzięki czemu jej instalacja nie nastręcza żadnych problemów. Przegub uchwytu pozwala na wygodne i niemal dowolne ustawienie kąta kamery względem podłoża mocowania.

Na szczególna uwagę zasługuje przegub. Pozwala on ustawić kamerę pod wymaganym kontem, dzięki temu instalacja kamery jest banalnie prosta i szybka. Jednocześnie wysoka jakość wykonania powoduje że sam uchwyt charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością.

  

DODATKOWE FUNKCJE


Posiada takie dodatkowe funkcje jak:

 

UTC


Na przewodzie kamery zainstalowany jest dżojstik pozwalający na ustawianie opcji w menu OSD kamery, jak również przestawianie kamery w tryby CVI, TVI, AHD i CVBS ułatwiając w ten sposób pracę instalatora.  

 

ICR


Kamera posiada wbudowany mechaniczny filtr podczerwieni ICR, znacznie polepszający jakość obrazu przy braku oświetlenia w warunkach nocnych.

  

WDR


Dzięki zastosowaniu przetwornika SONY IMX323, mamy dostęp do doskonale działającego trybu szerokiej dynamiki obrazu (WDR).

Daje to obraz wysokiej jakości o wyjątkowej głębi koloru, czułości i dynamice obrazu. Zapewnia żywe kolory, lepsze doświetlenie miejsc o słabej ekspozycji (zacienionych), prawidłowe naświetlenie miejsc o wysokiej ekspozycji (prześwietlonych), dzięki czemu obserwowany kadr jest doskonale widoczny nawet przy dużych kontrastach oświetlenia.

  

  

Maskowanie


W kamerze H4CW-2030-FW28-L7 mamy możliwość zamaskowania 4 różnych stref. Jest to wyjątkowo przydatne gdy kamera obejmuje swoim kadrem przestrzeń w której musimy wydzielić obszary prywatne.

  

I wiele innych...

  

Więcej szczegółów w specyfikacji.

Specyfikacja

Opis

Parametry podstawowe

Rozdzielczość
1080P
Ogniskowa (mm)
2,8mm
Standard obrazu
AHD, TVI, CVI, ANALOG
Max. zasięg IR (m)
30m
Klasa szczelności
IP66
Napięcie zasilania (V)
12V DC

Parametry obrazu

Przetwornik obrazu
Sony
Rozmiar przetwornika
1/2.9''

Funkcje

Język menu
angielski
Menu OSD
tak
Motozoom
nie
Dodatkowe funkcje
WDR, 3D-DNR

Wejścia/wyjścia

Wejście audio
nie
Wyjście audio
nie
Wyjście BNC
tak

Zasilanie

Napięcie zasilania (V)
12V DC
Max. pobór prądu (A)
0,7A
Pobór mocy (W)
9W

Pozostałe

Gwarancja
2 lata
Temperatura pracy (°C )
-20°C ~ +50°C
Wymiary (mm)
193mm x 67mm x 70mm
Waga (kg)
800g
Wilgotność otoczenia
10%~90%

Podobne produkty

POZYCJA NA RYNKU

Działamy na rynku CCTV 20 lat

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Nasi doradcy to zawodowcy

ROZWÓJ

Tworzymy autorskie produkty

WSPARCIE TECHNICZNE

Wykwalifikowana pomoc