• Kompaktowa kamera HD CVI - H4CG-2040-ZWL-C5
  • Kompaktowa kamera HD CVI - H4CG-2040-ZWL-C5
Kompaktowa kamera HD CVI - H4CG-2040-ZWL-C5
399,00 zł netto 490.77 zł brutto
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Ilość


Opis produktu

 HC4G-2040-ZWL-C5


Rozsądny wybór w segmencie kamer kompaktowych, najlepszy stosunek ceny do jakości w naszej ofercie. HC4G została stworzona w oparciu o najczęstsze wybory naszych klientów - połączyliśmy w niej najbardziej uniwersalne podzespoły dla osiągnięcia maksymalnej wszechstronności.

Wysoka rozdzielczość 2 Mpix, obiektyw 2,8-12 mm, oświetlacze IR o zasięgu 40 metrów, estetyczna kopułowa wandaloodporna zewnętrzna obudowa - H4CG będzie pasować do każdej instalacji.Po mimo że HC4G-2040-ZWL-C5 jest nowością w naszej ofercie, to jednak już cieszy się dużym powodzeniem.

  

Rozdzielczość


Dzięki zastosowaniu przetwornika 1/2.8" Sony IMX322 działającego w parze z procesorem obróbki obrazu Eyenix EN773E, w kamerze H4CG-2040-ZWL-C5 osiągnęliśmy realną rozdzielczość obrazu na poziomie imponujących 2Mpix dla obserwacji dziennej.

 

Próbkę nagrania z kamery znajdziesz w zakładce Dodatki video.

 

Zastosowanie procesora Eyenix EN773E gwarantuje także niezwykle żywą i naturalną reprodukcję barw.

 

Obiektyw


W kamerze H4CG-2040-ZWL-C5 postawiliśmy na uniwersalność - obiektyw o zakresie ogniskowych 2,8-12mm, odpowiadający kątom widzenia od 28 do 94 stopni z łatwością wpasuje się w potrzeby większości instalacji.

/kalkulatory kątów i pola widzenia znajdziesz tutaj/

 

Warta uwagi jest kolejna funkcjonalność obiektywu w H4CG-2040-ZWL-C5 - funkcja automatycznej mechanicznej regulacji rozwarcia przysłony Auto Iris. Dzięki niej kamera dostosowuje się do warunków oświetleniowych, zapewniając stały poziom naświetlenia przetwornika i gwarantując poprawny obraz w skrajnych warunkach. Zyskuje także ponadprzeciętną odporność na punktowe prześwietlenia, np. przez reflektory samochodów.

9040_JAKOSC%20OBRAZU1.jpg

 

W obiektywie zastosowano korekcję IR, zapewniającą wyraźny i ostry obraz przy nocnej obserwacji wspartej oświetlaczem podczerwieni. 

Oświetlacz


Zastosowany oświetlacz podczerwieni IR o maksymalnym efektywnym zasięgu 40 metrów gwarantuje poprawną pracę kamery w warunkach nocnych, nawet przy całkowitym zaciemnieniu kadru. 

Kamera H4CG-2040-ZWL dysponuje oświetlaczami wyposażonym w trzy diody 3 generacji o wydłużonej żywotności

Kamera H4CG-2040-ZWL wyposażona jest w regulację siły oświetlaczy za pomocą potencjometru - możesz płynnie regulować ich moc i zapomnieć o prześwietlaniu bliskich planów. 

Obudowa


Zewnętrzna, kompaktowa, wandaloodporna obudowa o klasie szczelności IP66.

Pełna regulacja uchwytu w trzech płaszczyznach pozwala na montaż ścienny i sufitowy, a odkręcana, hermetyczna klapka u dołu kamery zapewnia łatwy dostęp do menu OSD, regulacji mocy oświetlaczy i dodatkowego serwisowego złącza wideo stosowanego do testowania przymocowanej już kamery.

Uchwyt kamery posiada ukryty przepust kablowy. 

 

Dodatkowe funkcje


 

ICR 


Mechaniczny filtr podczerwieni, fizyczny filtr opuszczający się na obiektyw przy obserwacji dziennej, odcinając dopływ światła podczerwonego do przetwornika (odczuwalnie polepsza odwzorowanie barw w dzień).

Po przejściu w tryb nocny filtr automatycznie się podnosi, zwiększając ilość światła podczerwonego docierającego do przetwornika, w konsekwencji znacząco rozjaśniając obserwowane pole.

Kamery bez ICR mają na stałe założony filtr podczerwieni, co osłabia jakość ich obserwacji nocnej. 

OSD


Menu ekranowe kamery, pozwalające na dowolną konfigurację jej podstawowych parametrów za pomocą przycisków umieszczonych na joysticku znajdującym się na kablu kamery

 


 

2DNR


Funkcja cyfrowej redukcji szumów, odpowiada za programowe wygładzanie szumów (ziarna), na obrazie.  

 

3DNR


Funkcja cyfrowej redukcji szumów, odpowiada za programowe wygładzanie szumu (ziarna), na obrazie. Charakteryzuje się nieco większą niż 2DNR skutecznością wywołaną zastosowaniem innych algorytmów działania.

 

WDR


Tryb szerokiej dynamiki, realizowana sprzętowo funkcja umożliwiająca skuteczną obserwację w warunkach dużych kontrastów (np. postać na tle mocno doświetlonego okna). Pozwala zachować prawidłowy poziom oświetlenia zarówno postaci, jak i obrazu w tle. 

Charakteryzuje się większą skutecznością niż realizowany programowo pełny WDR.

 

wdr%209040.jpg

 

 

Smart IR


Funkcja ta odpowiada za programową korekcję podstawowych parametrów obrazu (ekspozycja, kontrast, jasność itp.), przy obserwacji nocnej, wspartej oświetlaczem IR. W prosty sposób zapobiega pomniejszym prześwietleniom i poprawia jakość nocnego obrazu.

 

Specyfikacja

Opis

Parametry podstawowe

Rozdzielczość
1080P
Ogniskowa (mm)
2,8mm - 12mm
Standard obrazu
AHD, TVI, CVI, ANALOG
Max. zasięg IR (m)
40m
Klasa szczelności
IP66
Napięcie zasilania (V)
12V DC

Parametry obrazu

Przetwornik obrazu
Sony
Rozmiar przetwornika
1/2.8"

Funkcje

Język menu
angielski
Język interf. WEB
polski, angielski
Menu OSD
tak
Motozoom
nie
Dodatkowe funkcje
WDR

Zasilanie

Napięcie zasilania (V)
12V DC

Pozostałe

Gwarancja
2 lata
Temperatura pracy (°C )
-20°C ~ +50°C

Podobne produkty

POZYCJA NA RYNKU

Działamy na rynku CCTV 20 lat

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Nasi doradcy to zawodowcy

ROZWÓJ

Tworzymy autorskie produkty

WSPARCIE TECHNICZNE

Wykwalifikowana pomoc