Kamera do rej mobilnego LUPO-CAM02
599,00 zł netto 736.77 zł brutto
  • Rozdzielczość: 2 Mpix
  • Ogniskowa: 3,6 mm
  • Przeznaczenie: kamera zewnętrzna IP66
  • Zasięg IR: 15 m

Opis produktu

LUPO-CAM02


2. Mpix'elowa kamera kopułowa LUPO-CAM02 jest dedykowana do rejestratorów mobilnych z linii LUPO. Niewatpliwą zaletą tej kamery jest niewielki rozmiar, pozwalajacy na jej instalacje w sposób nie rzucający się w oczy. Estetyczna, nowoczesna obudowa powoduje że urządzenie nie obniża estetyki wnętrza pojazdu.

Rozdzielczość


Pomimo niewielkich rozmiarów, zastosowane rozwiązania pozwoliły na rejestrację obrazu w rozdzielczości 2 Mpix (1920x1080). Zapewnia to wysoką jakość obrazu w obserwowanym kadrze i bardzo dobre odwzorowanie szczegółów.

Obudowa


Wykonana z metalu obudowa kopułowa zapewnia bezpieczne użytkowanie. Jednocześnie niewielkie rozmiary i nowoczesny design podnoszą znacząco walory estetyczne kamery. Kopulowa budowa kamery pozwala po zwolnieniu pierscienia zaciskowego na ustawienie głowicy kamery pod dowolnym kątem.

Oświetlacze


LUPO-CAM04 została wyposażona w  oświetlacz IR złożony z 24 LED podczerwieni co zapewnia zasięg oświetlacza do 15m.

Złącze


LUPO-CAM02 jest podłączana za pomocą kabla zakończonego specjalną samozatrzaskową wtyczką typu lotniczego, co znacząco usprawnia montaż systemu, a w późniejszym użytkowaniu umożliwia szybki demontaż

Podobne produkty

POZYCJA NA RYNKU

Działamy na rynku CCTV 20 lat

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Nasi doradcy to zawodowcy

ROZWÓJ

Tworzymy autorskie produkty

WSPARCIE TECHNICZNE

Wykwalifikowana pomoc