KAMERY CCTV MONITORING

KAMERY HD-CVI

Systemy HD-CVI to nowy wymiar analogowej telewizji CCTV.

WIĘCEJ

PROFESJONALNE KAMERY

KAMERY INSPEKCYJNE

Kamery pomagają w docieraniu do trudno dostępnych miejsc.

WIĘCEJ

Moduł zarządzający systemem Micropoint - GCM II - MODUŁ ZARZĄDZAJĄCY GCM II

MODUŁ ZARZĄDZAJĄCY G

  • Funkcje: zarządzanie procesorami PMII, wizualizacja alarmów, sterowanie wyjściami
  • Wejścia: 4xRS422, 2xRS232, RJ45, 2xUSB
  • Ograniczenia: 32 procesory, 1024 strefy, 256 użytkowników
  • Dodatkowe: graficzny interfejs, zarządzanie zdalne, integracja po ASCII

Produkt podlega indywidualnej wycenie

POTRZEBUJESZ WSPARCIA TECHNICZNEGO: 12 651 93 25

Przed rozmową proszę przygotować dane urządzenia: symbol, nazwę, numer seryjny.

Czym jest moduł zarządzający GCM II?


Moduł zarządzający GCM II jest urządzeniem nadzorującym pracę systemu ochrony obwodowej INTREPID. Zlokalizowany jest najczęściej w serwerowni/centrum monitorowania obiektu, odpowiada za zarządzanie sygnałami zbieranymi z procesorów PM II umieszczonych na ogrodzeniu. Wymaga podłączenia RS422 do jednego lub więcej procesorów PM II. Jest kompatybilny ze wszystkimi technologiami rodziny Intrepid firmy Southwest Microwave - za jego pomocą możemy stworzyć spójny system złożony z ochrony napłotowej Micropoint, wkopywanej Microtrack i barier mikrofalowych Microwave. 

Moduł GCM II przeznaczony jest przede wszystkim do dużych obiektów - pozwala na zarządzanie systemem do 32 procesorów (tj. max. 12 800 metrów kabla sensorycznego). Można za jego pomocą utworzyć do 1024 niezależnych stref.

GCM II jako jedyny moduł zarządzający zapewnia intuicyjny, graficzny interfejs użytkownika wraz z narzędziami do tworzenia mapy systemu i wizualizacji jego pracy w czasie rzeczywistym, także zdalnie przez internet. 

INTEGRACJA


W przeciwieństwie do pozostałych modułów zarządzających rodziny Intrepid, GCM II nie posiada wyjść przekaźnikowych - integracja z systemami zewnętrznymi może odbyć się za pomocą komend ASCII programowanych w module lub poprzez dodatkowe moduły wejść/wyjść przekaźnikowych - ROM 8, ROM 16, AIM 16. Możliwa jest także integracja programowa za pośrednictwem udostępnianego bezpłatnie pakietu deweloperskiego SDK.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ O OCHRONIE OBWODOWEJ FORTEC