Moduł zarządzający systemem Micropoint - GCM II - MODUŁ ZARZĄDZAJĄCY GCM II
  • Funkcje: zarządzanie procesorami PMII, wizualizacja alarmów, sterowanie wyjściami
  • Wejścia: 4xRS422, 2xRS232, RJ45, 2xUSB
  • Ograniczenia: 32 procesory, 1024 strefy, 256 użytkowników
  • Dodatkowe: graficzny interfejs, zarządzanie zdalne, integracja po ASCII
Ilość


Opis produktu

Czym jest moduł zarządzający GCM II?


Moduł zarządzający GCM II jest urządzeniem nadzorującym pracę systemu ochrony obwodowej INTREPID. Zlokalizowany jest najczęściej w serwerowni/centrum monitorowania obiektu, odpowiada za zarządzanie sygnałami zbieranymi z procesorów PM II umieszczonych na ogrodzeniu. Wymaga podłączenia RS422 do jednego lub więcej procesorów PM II. Jest kompatybilny ze wszystkimi technologiami rodziny Intrepid firmy Southwest Microwave - za jego pomocą możemy stworzyć spójny system złożony z ochrony napłotowej Micropoint, wkopywanej Microtrack i barier mikrofalowych Microwave. 

Moduł GCM II przeznaczony jest przede wszystkim do dużych obiektów - pozwala na zarządzanie systemem do 32 procesorów (tj. max. 12 800 metrów kabla sensorycznego). Można za jego pomocą utworzyć do 1024 niezależnych stref.

GCM II jako jedyny moduł zarządzający zapewnia intuicyjny, graficzny interfejs użytkownika wraz z narzędziami do tworzenia mapy systemu i wizualizacji jego pracy w czasie rzeczywistym, także zdalnie przez internet. 

INTEGRACJA


W przeciwieństwie do pozostałych modułów zarządzających rodziny Intrepid, GCM II nie posiada wyjść przekaźnikowych - integracja z systemami zewnętrznymi może odbyć się za pomocą komend ASCII programowanych w module lub poprzez dodatkowe moduły wejść/wyjść przekaźnikowych - ROM 8, ROM 16, AIM 16. Możliwa jest także integracja programowa za pośrednictwem udostępnianego bezpłatnie pakietu deweloperskiego SDK.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ O OCHRONIE OBWODOWEJ FORTEC 


Pliki do pobrania

Katalog Micropoint

Pliki do pobrania (0)

Podobne produkty

POZYCJA NA RYNKU

Działamy na rynku CCTV 20 lat

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Nasi doradcy to zawodowcy

ROZWÓJ

Tworzymy autorskie produkty

WSPARCIE TECHNICZNE

Wykwalifikowana pomoc