Moduł zarządzający systemem Micropoint - RCM II - MODUŁ ZARZĄDZAJĄCY RCM II
  • Funkcje: zarządzanie procesorami PMII, sterowanie wyjściami przekaźnikowymi
  • Wejścia: 1xRS422, 1xRS232, 8x wyjście alarmowe
  • Ograniczenia: 8 procesorów, 32 strefy
  • Dodatkowe: autonomiczna praca, zewnętrzna obudowa
Ilość


Opis produktu

Czym jest moduł zarządzający RCM II?


Moduł zarządzający RCM II jest urządzeniem nadzorującym pracę systemu ochrony obwodowej Micropoint. Zlokalizowany jest najczęściej w serwerowni/centrum monitorowania obiektu, odpowiada za zarządzanie sygnałami zbieranymi z procesorów PM II umieszczonych na ogrodzeniu. Wymaga podłączenia RS422 do jednego z procesorów PM II na obwodzie. Jest kompatybilny ze wszystkimi technologiami rodziny Intrepid firmy Southwest Microwave - za jego pomocą możemy stworzyć spójny system złożony z ochrony napłotowej Micropoint, wkopywanej Microtrack i barier mikrofalowych Microwave. 

Moduł RCM II przeznaczony jest przede wszystkim do małych obiektów - pozwala na zarządzanie systemem do 8 procesorów (tj. max. 3200 metrów kabla sensorycznego). Można za jego pomocą utworzyć do 32 niezależnych stref.

RCM II programowany jest za pomocą programu CST II - w prostym tekstowym interfejsie przyporządkowuje się konkretne odcinki kabla i typy alarmów do wybranych wyjść przekaźnikowych. Możliwe jest rozszerzenie liczby wyjść przekaźnikowych (8 w module), za pośrednictwem dodatkowych modułów wyjść ROM 8 i ROM 16. Możliwa jest także integracja programowa za pośrednictwem udostępnianego bezpłatnie pakietu deweloperskiego SDK.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ O OCHRONIE OBWODOWEJ FORTEC 


Pliki do pobrania

Katalog Micropoint

Pliki do pobrania (0)

Podobne produkty

POZYCJA NA RYNKU

Działamy na rynku CCTV 20 lat

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Nasi doradcy to zawodowcy

ROZWÓJ

Tworzymy autorskie produkty

WSPARCIE TECHNICZNE

Wykwalifikowana pomoc