• Nowy
ZESTAW KAMER DO MONITORINGU 4x WIFI 2Mpx
999,00 zł netto 1228.77 zł brutto
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Ilość


Opis produktu

Zestaw bezprzewodowego monitoringu wizyjnego WIFI w jakości obrazu FULL HD (2 Mpix)

Najwyższa jakość wykonania, najlepsze w swojej klasie parametry obrazu, nowoczesny wygląd oraz łatwy montaż i intuicyjna obsługa to wszystkie zalety, które posiada oferowany przez nas zestaw monitoringu bezprzewodowego.

Komplet składający się z rejestratora, kamer, dysku oraz akcesoriów, umożliwia podgląd oraz nagrywanie zdarzeń w pełnej rozdzielczości 2Mpx Full HD 1920x1080p.

Pozwala to na uzyskanie bardzo wyraźnego obrazu nie tylko w podglądzie na żywo, ale również w przypadku przeglądu zdarzeń archiwalnych.

2  L A T A  G W A R A N C J I  !

System monitoringu został wyposażony w rejestrator oraz 4 bezprzewodowe kamery WiFi, pracujące w wysokiej rozdzielczości 2Mpx Full HD 1080p.

Dodatkowo kamery posiadają nowoczesne i silne diody podczerwieni o zasięgu nawet do 25 metrów, dzięki czemu możemy zobaczyć każdy szczegół obserwowanego obrazu zarówno w dzień jak i w nocy bez żadnych wyjątków.

Kamery posiadają stałoogniskowy obiektyw 3,6mm o kącie widzenia 72°

Przeznaczona jest do zastosowań zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych ze względu na fakt iż posiada metalową obudowę w klasie szczelności IP66. Gwarantuje to, że urządzenie zachowa swą funkcjonalność w różnorodnym środowisku i zapewni ochronę elektroniki przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych..

Kamerę można zasilać w sposób konwencjonalny DC 12 V.

Sprawdzi się w m.in.: monitoringu mieszkania, domu, biura, sklepu, firmy czy też szkoły i parkingu..

W zestawie znajdziesz między innymi nowoczesny i wydajny rejestrator IP WiFi. Umożliwia on obsługę maksymalnie 4 kamer bezprzewodowych pracujących w rozdzielczości 2Mpx Full HD 1080p. Dzięki zastosowaniu 2 zewnętrznych anten oraz funkcji wzmocnienia sygnału w kamerach, skuteczny zasięg WiFi został zwiększony aż do 300 metrów kwadratowych w terenie otwartym co czyni go BEZKONKURENCYJNYM.

Gwarantuje to znakomitą jakość i płynność obrazu. Teraz każdą instalację poprowadzisz szybko i sprawnie bez konieczności prowadzenia przewodów. Rozbudowane funkcje rejestratora, w tym m.in. detekcja ruchu raportowanie o alarmie, harmonogramy nagrań, lokalny i zdalny przegląd zdarzeń, czynią z tego zestawu kompletne narzędzie do monitoringu.

Detekcja ruchu pozwala na zaawansowaną analizę w ustawionej wcześniej strefie oraz otrzymywanie precyzyjnych informacji o jej naruszeniu bezpośrednio na Twój telefon komórkowy. Wybierz na ekranie miejsce gdzie opcja detekcji ruchu ma być aktywna i ustaw jej czułość, aby zawsze otrzymać tylko te informacje, które są dla Ciebie najważniejsze.

Rejestrator pracuje w trybie nowoczesnego kodowania H.265+, które pozwala zaoszczędzić ilość wolnego miejsca na dysku.

W zestawie dysk 1TB przeznaczony do pracy ciągłej

Dzięki aplikacji w języku polskim (do pobrania ) możesz z poziomu swojego telefonu przeglądać na żywo obraz z kamer oraz mieć dostęp do nagrań archiwalnych, które zostały zapisane na dysk twardy rejestratora. Aplikacja została przygotowana z myślą o najpopularniejszych mobilnych systemach operacyjnych Android oraz iOS, dzięki czemu możesz mieć pewność, że będzie na bieżąco wspierana i aktualizowana.

Czytelne menu rejestratora sprawia, że pomimo wielu opcji oraz funkcji dodatkowych nie sposób się w nim zgubić, a samo korzystanie z aplikacji jest proste i przyjemne. Podział ekranu na cztery strefy umożliwia odtworzenie obrazu Live ze wszystkich czterech kamer jednocześnie. Rejestrator oczywiście posiada opcje ustawień językowych w tym polski.

Poniżej przestawiamy schemat połączenia między urządzeniami:

W oferowanym przez nas zestawie znajdują się :

4x Wysokiej jakości kamera IP WiFi (2Mpx)

1x Rejestrator IP WiFi (4 kanałowy)

4x Zasilacz impulsowy do kamer

1x Zasilacz impulsowy do rejestratora

Akcesoria do montażu

Do każdego zakupu otrzymują Państwo gratis -naklejkę ostrzegawczą "obiekt monitorowany".

W zależności od dostawy grafika na naklejce może się różnić.

Podobne produkty

POZYCJA NA RYNKU

Działamy na rynku CCTV 20 lat

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Nasi doradcy to zawodowcy

ROZWÓJ

Tworzymy autorskie produkty

WSPARCIE TECHNICZNE

Wykwalifikowana pomoc