• Odbiornik radiowy HD do kamer IP z anteną wewnętrzną oraz wyjściem do anteny zewnętrznej CDS-6IP/SMA
  • Odbiornik radiowy HD do kamer IP z anteną wewnętrzną oraz wyjściem do anteny zewnętrznej CDS-6IP/SMA
Odbiornik radiowy HD do kamer IP z anteną wewnętrzną oraz wyjściem do anteny zewnętrznej CDS-6IP/SMA
674,00 zł netto 829.02 zł brutto
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Ilość


Opis produktu

CDS-6IP/SMA to uniwersalny system bezprzewodowej transmisji sygnału audio/wideo w paśmie 5,6 GHz o mocy 500 mW (27 dBi EIRP). Przesyła sygnał z kamer IP o wysokiej rozdzielczości (10 Mpix – 4K UHD). Konfiguracja systemu jest bardzo prosta, dzięki czemu polecany jest nawet dla mniej doświadczonych użytkowników.

System podobnie jak urządzenie CDS-6IPMulti posiada wbudowaną antenę, jednak dodatkowo istnieje możliwość dołączenia dodatkowych anten. Takie rozwiązanie pozwala na dostosowanie uzyskanego zasięgu do potrzeb danej instalacji (zasięg dookolny lub kierunkowy na większy dystans). Możliwość korzystania zamiennie z anteny wewnętrznej lub podłączenie zewnętrznej sprawia, że moduł jest uniwersalny i nie ma konieczności zmiany urządzenia w przypadku modyfikacji instalacji.

Wyposażony jest również w 2 porty LAN dla kamer IP co umożliwia bezpośrednie podłączenie dwóch kamer bez konieczności stosowania switcha.

 

Specjalny system z protokołami do transmisji Video HD i 4k
CDS-6IP/SMA nie jest urządzeniem komputerowym do przesyłu Internetu lecz nadajnikiem do ciągłej i nie przerwanej transmisji potężnych obrazów HD.
Zaimplementowane specjalne protokoły audio/video zapewniają transmisje wszystkich ramek obrazu HD i 4k przy jednocześnie znikomym opóźnieniu przesyłu.
Oprócz jednoczesnej transmisji wielu obrazów i dźwięków umożliwia także sterowanie kamerami obrotowymi PTZ oraz przesył danych pomiędzy rejestratorem i kamerami.

iCAMSAT-OS bez utraty klatek

Strumienie obrazu HD i 4k to nie są dane Internetowe z którymi mamy do czynienia w standardowym WiFi lecz ciągły transfer potężnych ilości obrazów Specjalne protokoły wideo iCAMSAT-OS zapewniają ciągłą transmisję obrazów HD bez utraty klatek obrazu. Systemy bezprzewodowe wideo muszą poradzić sobie z ciągłą nie przerwaną transmisją dużej ilości danych HD i 4K bez utraty ważnych danych. W kamerach PTZ bardzo ważne jest znikome opóźnienie dlatego priorytetem w protokołach iCAMSAT-OS są wszystkie treści video.

Intuicyjny i łatwy ustawieniach

 Konfiguracja nie jest skomplikowana, co pozwala na dopasowywanie ustawień pod własne wymagania, nawet przez początkujących użytkowników.

Aby system rozpoczął pracę wystarczy ustawić adres IP i kanał pracy. W przypadku problemów można użyć ikony HELP by uzyskać dodatkowe instrukcje w języku polskim.

 

Uniwersalny system

Panel można obsługiwać smartfonem lub tabletem i podglądać zdalnie sygnał wideo. System korzysta z układu VIDEO BRIDGE zapewniając stabilność i wydajność transmisji. 

Dodatkowym atutem urządzenia jest tryb MASTER/SLAVE, dzięki któremu można dowolnie konfigurować urządzenie, a następnie zapisać zmiany i odtworzyć je w późniejszym czasie. Dzięki temu trybowi współpracować może również z innymi urządzeniami CDS.

SPECYFIKACJA:

Tryby pracy VIDEO BRIDGE, MASTER, SLAVE
Rodzaj pracy Punkt-Punkt, Punkt-Wielopunkt
Obsługiwane rozdzielczości 4k, UHD, HD 1080p, HD 720p, PAL/NTSC i inne
Modulacja OFDM
Ilość kanałów pracy CE 16
Radiowe pasmo pracy CE: 5180-5350 MHz; 5470-5725 MHz
Zasięg standardowy ( z antenami zintegrowanymi) 2 km
Wejścia / Wyjścia LAN 2 x RJ45 10/100 Base-TX
Czułość odbiornika -89 dBm
Moc wyjściowa 27 dBm (500 mW e.i.r.p.)
Kodowanie transmisji 64/128/152-bit WEP, WPA, WPA-PSK, WPA-2-PSK
Klasa szczelności IP 55
Wymiary 140 x 235 x 60 [mm]
Zasilanie 12V DC 1A oraz 12-24V PoE
Pobór mocy 11 W
Antena Wewnętrzna, zintegrowana 16 dBi MIMO (podwójna polaryzacja H-V); Kąt pracy anteny: H-60°, V-25°. Dodatkowe gniazda RP-SMA dla anten zewnętrznych
Temperatura pracy -20°C ÷ 70°C
Kamery IP 1-8 Mpix

Podobne produkty

POZYCJA NA RYNKU

Działamy na rynku CCTV 20 lat

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Nasi doradcy to zawodowcy

ROZWÓJ

Tworzymy autorskie produkty

WSPARCIE TECHNICZNE

Wykwalifikowana pomoc