• Moduł LTE do iCAM-MobileHD
  • Moduł LTE do iCAM-MobileHD
Moduł LTE do iCAM-MobileHD
2 840,00 zł netto 3493.2 zł brutto
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Ilość


Opis produktu

iCAM-LTE to dodatkowa opcja do kamery mobilnej iCAM-MobileHD umożliwiająca monitoring przez internet GSM LTE (zdalne sterowanie, podgląd ONLINE oraz przeglądanie nagrań z dowolnego miejsca na świecie). Zastosowane w iCAM-LTE najnowsze przemysłowe technologie LTE pozwalają na ciągłą i stabilną transmisję obrazu w jakości Full HD bez ograniczenia zasięgu.

Zasięg bez widzialności optycznej anten (z budynków, z lasu, z terenów silnie zabudowanych, w górach).

Uzbrajając iCAM w specjalny moduł LTE nie musisz dbać o widzialność optyczną anten lub WiFi. Sygnał GSM przenika także ściany i inne niewielkie przeszkody przez to teraz możesz zamontować iCAM-MobileHD na przykład wewnątrz budynku lub lesie a obraz odbierać na swoim komputerze, tablecie lub rejestratorze NVR w dowolnym miejscu przez Internet.

Od teraz mobilny system monitoringu jest jeszcze szybszy w uruchomieniu.

Wyciągasz iCAM z samochodu, 
wsuwasz w uchwyt, 
przekręcasz kluczyk stacyjki aby włączyć zasilanie 
i odjeżdżasz. 
Wszelkie ustawienia możesz zrobić przez Internet z dowolnego miejsca na świecie z prędkością aż 100/50Mbps.

Dwóch operatorów GSM jednocześnie.

Zdarzy Ci się że Twój telefon GSM nie miał zasięgu a osoba obok miała aż 4 kreski? To już przeszłość. iCAM-LTE umożliwia zdublowanie operatorów komórkowych LTE. Posiada dwa sloty na karty SIM przez co można podwoić prędkość transmisji lub zapewnić jeszcze większe pokrycia terenu stosując dwóch niezależnych operatorów LTE. Przez to łączność z iCAM jest aż dwa razy szybsza i jeszcze bardziej stabilna.

200 km zasięgu - bez ograniczeń

Z iCAM-LTE nie ma ograniczeń zasięgu, potrzebujesz tylko kartę SIM z pakietem danych LTE. Dostęp do iCAM oraz wszystkich jego opcji masz w dowolnym miejscu na świecie poprzez internet.

Niewielkie koszty eksploatacji

Koszty danych LTE są już niewielkie. Jeśli będziesz tylko podglądał niektóre zdarzenia video oraz sterował kamerą i ustawiał system wystarczy Ci podstawowy pakiet danych za 30zł miesięcznie. Jeśli chcesz mieć ciągły podgląd obrazu wystarczy już 70zł (zależnie od ustawionej jakości obrazu). Jeden z operatorów GSM w PL posiada opcję LTE już za 70zł miesięcznie z pakietem, który wystarczy na miesięczną ciągłą pracę systemu.

Jeden moduł LTE kilka kamer iCAM-MobileHD

Jeśli posiadasz kilka kamer iCAM-MobileHD możesz je podłączyć je do jednego modułu LTE poprzez wbudowane łącze radiowe 5 GHz. Nasz system iCAM-MobileHD umożliwia konfigurację łącza radiowego do połączenia wzajemnego kilku kamer iCAM-MobileHD do jednego rekordera wideo i modułu LTE.

iCAM-LTE

Powiadomienia SMS - Monitoruj zdalnie stan akumulatora w iCAM

Funkcja SMS* umożliwia monitoring stanu naładowanego akumulatora. iCAM-LTE sam poinformuje Ciebie o niskim stanie napięcia akumulatora przez co masz pełną kontrolę nad działaniem kamery mobilnej (dotyczy modułu iCAM-LTE/2).

Wandalooporna obudowa IP66

Moduł iCAM-LTE wyposażony jest w dwie specjalne, elastyczne anteny z mocnymi złączami „N” które charakteryzują się dużą wytrzymałością na mechaniczne uszkodzenia. Główne serce zarządzające przemysłową transmisją LTE schowane jest w specjalnej, stalowej obudowie IP66 z uchwytem przystosowanym do kamer obrotowych PTZ ( z gniazdem G1).

Kompatybilność

iCAM-LTE jest kompatybilny ze wszystkimi wersjami iCAM-MobileHD tzn. iCAM-MobileHD Gold, iCAM-MobileHD Silver, iCAM-MobileHD Gold/20D, iCAM-MobileHD Silver-20D.

W zestawie:

  • Moduł iCAM-LTE x 1 szt.
  • Antena dookolna ze złączem N x 2szt.

Dostępne wersje:

  • iCAM-LTE - wersja główna
  • iCAM-LTE/2 - Zawiera wszystkie opcje wersji głównej iCAM-LTE oraz dodatkowo monitor stanu akumulatora z powiadomieniem SMS.

Uwaga: Dodatkowy pobór prądu (8W) może skrócić czas pracy akumulatora kamery iCAM-MobileHD.

System iCAM-LTE wymaga stałego adresu IP karty SIM oraz dużego pakietu danych LTE. Na dzień dzisiejszy koszty internetu bez limitu danych i ze stałym adresem IP to około 70 zł netto ( 06.02.2017r). Konsultanci CAMSAT udzielają Państwu wszelkich wskazówek odnośnie zdobycia takich kart SIM.

Pliki do pobrania

LTE-instrukcja-obslugi

Pliki do pobrania (0)

Podobne produkty

POZYCJA NA RYNKU

Działamy na rynku CCTV 20 lat

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Nasi doradcy to zawodowcy

ROZWÓJ

Tworzymy autorskie produkty

WSPARCIE TECHNICZNE

Wykwalifikowana pomoc