Głowica kamery ISP-SC
1 199,00 zł netto 1474.77 zł brutto
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
  • Rozdzielczość kamery: D1 - 720x576
  • Funkcja dodatkowa: kąt ugięcia elastycznego łącznika 360°
Ilość


Opis produktu

Opis


  • Nowy, zaprojektowany w odpowiedzi na sugestie naszych Klientów model kamery, wykonaliśmy z solidnego kawałka metalu. Kamera o średnicy fi 22mm i krótszej (36 mm) głowicy dla lepszego manewrowania w rurach o małej średnicy, doskonale sprawdza się w trudno dostepnych miejscach. Przez ograniczenie wymiarów głowicy rozwiązany został problem kolanek 90 st. (i więcej) w rurach 50 mm. Głowica SC do kamery inspekcyjnych serii ISP posiada, w stosunku do głowicy standardowej, wydłużoną sprężynę i skróconą głowicę. Zabieg taki pozwala głowicy kamery praktycznie zawrócić o 180°. Dzięki temu możemy dokonać inspekcji miejsca gdzie np. połączono dwa kolanka 90°. Łatwiej układa sie też w złożeniach wielu kolanek. W porownaniu do tradycyjnej głowicy kamer ISP (po mimo że jest dłuższa) jest zwrotniejsza dzięki wydłużeniu sprężyny, ale także dzieki zwiekszeniu jej średnicy. W ekstremalnych przypadkach możemy zajrzeć nawet za zachyłek 360°.

.


Oświetlacz


W tym modelu kamery podnieśliśmy liczbę oświetlaczy LED z 8 do 12 szt., pełna kompatybilność głowicy kamery z rejestratorami ISP, pozwala płynnie regulować ich jasność przy pomocy potencjometru w czasie inspekcji rury.


 rozmieszczenie led oświetlacza w głowicy kamery inspekcyjnej do modeli ISP-Y30R M i ISP-Y40R BK

Obiektyw


Wewnątrz również nie obyło się bez zmian. Nowy przetwornik CCD Sony Super HAD pozwala nagrywać w czterokrotnie lepszej niż dotychczas rozdzielczości D1 (720x576 pikseli)a zestrojenie z ekstremalnie szerokokątnym obiektywem pozwala uzyskać kąt widzenia równy 120 stopniom. Dodatkowo obiektyw jest chroniony bardzo odpornym na zarysowania szkłem szafirowym.

BudowaMoże Ci się przydać

Podobne produkty

POZYCJA NA RYNKU

Działamy na rynku CCTV 20 lat

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Nasi doradcy to zawodowcy

ROZWÓJ

Tworzymy autorskie produkty

WSPARCIE TECHNICZNE

Wykwalifikowana pomoc