Kamera 6 mm+kabel o dł. 40m ISP - ISP-6 MM CAMERA
3 099,00 zł netto 3811.77 zł brutto
  • Rozdzielczość kamery: D1 - 720x576
  • Długość kabla: 40 metrów
  • Kąt widzenia kamery: 120 stopni

Opis produktu

Opis


ISP-6 MM CAMERA to specjalistyczna kamera do monitoringu miejsc trudnodostepnych, a przede wszystkim wyjątkowo ciasnych i waskich. Jej wyjątkowe wymiary powodują, ze można ją wprowadzić w miejsca niedostępne dla standardowych kamer inspekcyjnych.

isp_ikona03.jpg

Kamera zamontowana jest na 40. metrowym wyjątkowo elastycznym przewodzie, jest wyposażona w 4. ledowy oświetlacz i lustro kątowe.

Budowa


Średnica kamery to 6 mm. Pomimo tak małej średnicy, zdołaliśmy oprócz obiektywu, umiescic w niej 4. ledowy oświetlacz. Zapewnia to możliwość inspekcji miejsc niedoświetlonych.

isp_ikona14.jpg

Dodatkowo by zwiekszyć funkcjonalność samej kamery i poszerzyć jej pole widzenia, wyposażyliśmy ja w lustro kątowe nakręcane na głowice kamery. Dzieki temu zabiegowi po dokonaniu standardowej inscpekcji możemy, nakręcajac lustro na głowicę kamery, zobaczyć również co znajduje się w jej otoczeniu, a nie tylko bezpośrednio przed obiektywem. Co więcej, stalowa obudowa lustra jest jednocześnie dodatkowa osłona obiektywu w wyjatkowo trudnych warunkach, usprawniając pokonanie niektórych przeszkód.

isp_ikona13.jpg

Głowica kamery jest zamocowana na stałe na 40. metrowym, elastycznym i wytrzymałym przewodzie nawiniętym na stalowy bęben.

isp_micro_05.jpg

Podobne produkty

POZYCJA NA RYNKU

Działamy na rynku CCTV 20 lat

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Nasi doradcy to zawodowcy

ROZWÓJ

Tworzymy autorskie produkty

WSPARCIE TECHNICZNE

Wykwalifikowana pomoc