Kamera inspekcyjna do rur i kanałów (kabel 40m)
2 999,00 zł netto 3688.77 zł brutto

Opis produktu

ISP - B40R M 

to już marka sama w sobie, obecny jest na rynku od kilku lat i zdołał wyrobić sobie grono wiernych i zadowolonych użytkowników. Urządzenie powraca w ulepszonej wersji, stworzonej według doświadczeń i sugestii naszych Klientów. Sprawdź sam, jak zmienił się nasz flagowy model. Sprzęt znalazł szerokie zastosowanie w środowiskach profesjonalistów np. (hydraulicy, mechanicy) jak również w codziennych sytuacjach dając możliwość dotarcia do miejsc zazwyczaj niedostępnych. Najnowsze urządzenie firmy Fortec to rozwiązanie problemu nieszczelnych rur i przecieków kanalizacji. Dzięki mobilnemu rejestratorowi wyposażonemu w metalową, wodoodporną kamerę z 12 oświetlaczami LED możesz przeprowadzić analizę wizyjną stanu rurociągów, zapisać ją na karcie SDHC (do 32GB) i odtworzyć w rozdzielczości D1 (720x576). Przebieg inspekcji obejrzysz w czasie rzeczywistym na wbudowanym 7” monitorze LCD. Akumulator wystarczy na ponad 5 godzin pracy.

Nowy model występuje w wersji kabla o długości 40 metrów. Solidna obudowa zapewnia gwarancję bezawaryjności i możliwość użytkowania w trudnych warunkach. Wszystkie kamery inspekcyjne Fortec objęte są szerokim wsparciem technicznym - posiadamy wykwalifikowany serwis na miejscu w Krakowie oraz bogaty magazyn części zamiennych. Dzięki temu naprawimy każde urządzenie w zaledwie 24 godziny. Przesyłasz paczkę kurierem a za dwa dni jest z powrotem u Ciebie w pełni sprawne. Importem kamer zajmujemy się od 2006 roku - przez ten czas zdobyliśmy pewnych, zaufanych dostawców. Osobiście odwiedziliśmy każdą z produkujących dla nas fabryk. Doświadczenie pozwala nam zagwarantować wysoką i powtarzalną jakość sprzętu oraz wsparcie techniczno-serwisowe przez wiele lat od zakupu. Kamery inspekcyjne Fortec posiadają także szereg całkowicie unikalnych, wprowadzonych specjalnie na nasze życzenie cech, co znacząco odróżnia nas od konkurencji oferującej podobne produkty.

Ogólne cechy urządzenia :

Wygoda i ergonomiczna obsługa - monitor zamontowany na bębnie z kablem, bardziej poręczne rozwiązanie niż w modelu z monitorem w osobnej walizce,

Licznik metrów,

Zapis w formacie ASF - nagranie od razu można przekazać klientowi,

Płynna regulacja jasności oświetlenia,

Lżejsza i mniejsza walizka z akcesoriami,

Osłony wyświetlacza chroniące przed promieniami słonecznymi.

W skład zestawu wchodzą:

Kamera,

kabel łączący,

kabel na rolce,

ładowarka do akumulatora wraz z baterią,

wbudowany rejestrator,

pilot do zdalnego sterowania,

rejestrator umożliwiający powiększenie pamięci kart SD do 16GB,

Cały zestaw jest zapakowany w poręczną walizkę, która pozwoli na utrzymanie sprzętu w bardzo dobrym stanie przez długi czas. 

W czym oferowany produkt jest lepszy od konkurencji ?

Kamera o wysokiej rozdzielczości 800 linii

  • Lepsza jakość obrazu
  • Nagrywanie notatek głosowych – w prosty sposób można na nagraniu z inspekcji umieścić komentarz
  • 40 m kabla – najczęstszą awarią tych urządzeń jest złamanie kabla, w takim wypadku mają Państwo możliwość docięcia kabla zamiast zakupu nowego.
  • W przypadku rozładowania baterii można dalej pracować korzystając z zasilacza, inne urządzenia zazwyczaj mogą pracować tylko korzystając z baterii

Kamera inspekcyjna do rur i kanałów (kabel 40m) -ISP-B 40R M

  • Rozdzielczość kamery: D1 - 720x576
  • Długość kabla: 40 metrów
  • Kąt widzenia kamery: 120 stopni
  • Czas pracy baterii: 6 godz
  • Licznik metrów : Tak

Specyfikacja

Opis

Parametry podstawowe

Rozdzielczość
D1 - 720x576
Średnica głowicy
23mm
Średnica kabla
5mm
Długość kabla
40m

Wejścia/wyjścia

Rozmiar monitora
7"

Pozostałe

Licznik metrów
tak

Podobne produkty

POZYCJA NA RYNKU

Działamy na rynku CCTV 20 lat

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Nasi doradcy to zawodowcy

ROZWÓJ

Tworzymy autorskie produkty

WSPARCIE TECHNICZNE

Wykwalifikowana pomoc