Oprogramowanie konfiguracyjno-serwisowe do systemu Micropoint - Oprogramowanie UIST
  • Funkcje: kalibracja procesorów, ustawienie czułości każdego metra kabla sensorycznego z osobna, konfiguracja pozostałych parametrów pracy systemu, diagnostyka pracy i błędów
  • Wymagania: komputer z systemem operacyjnym min. Windows XP, wejście RS232
Ilość


Opis produktu

Czym jest oprogramowanie UIST?


UIST (Universal Installation Service Tool) to program dedykowany konfiguracji, kalibracji i diagnostyce pracy systemów ochrony obwodowej rodziny Intrepid: Micropoint, Microtrack i Microwave. Do pracy wymaga komputera z systemem Windows oraz portem RS232. Intuicyjny interfejs użytkownika sprawia, że konfiguracja systemu jest naprawdę prosta.

JAK WYGLĄDA PRACA Z PROGRAMEM 


Po zainstalowaniu UIST konieczne jest podłączenie komputera serwisowego za pośrednictwem RS232 do każdego procesora PM II na obwodzie. Po podłączeniu do procesora i wskazaniu odpowiedniego portu COM na ekranie ukazują się aktualne parametry pracy odcinków kabla sensorycznego.

Kolejnym krokiem jest uruchomienie trybu kalibracji i przejście wzdłuż obwodu wywołując na każdym metrze naruszenie o równej sile. System pozwala na odrębne ustawienie czułości każdego metra z osobna, stąd stworzona w programie krzywa kalibracji będzie miała nieregularny kształt, odpowiadający realnej responsywności każdego przęsła.

Następnie kilkoma kliknięciami należy obniżyć stworzoną linię o kilka decybeli, na bieżąco testując zadane parametry pracy. Program umożlwia także regulację czułości lub wyłączenie konkretnych metrów kabla oraz regulację liczby naruszeń w danym zakresie czasu potrzebnych do wywołania alarmu - wszystko dla zapewnienia maksymalnej skuteczności przy jak najniższej liczbie przypadkowych alarmów.

Wymienione czynności należy powtórzyć dla wszystkich procesorów w systemie. 

PRZECZYTAJ WIĘCEJ O OCHRONIE OBWODOWEJ FORTEC 


Pliki do pobrania

Katalog Micropoint

Pliki do pobrania (0)

Podobne produkty

POZYCJA NA RYNKU

Działamy na rynku CCTV 20 lat

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Nasi doradcy to zawodowcy

ROZWÓJ

Tworzymy autorskie produkty

WSPARCIE TECHNICZNE

Wykwalifikowana pomoc