KAMERY CCTV MONITORING

KAMERY HD-CVI

Systemy HD-CVI to nowy wymiar analogowej telewizji CCTV.

WIĘCEJ

PROFESJONALNE KAMERY

KAMERY INSPEKCYJNE

Kamery pomagają w docieraniu do trudno dostępnych miejsc.

WIĘCEJ

Oprogramowanie konfiguracyjno-serwisowe do systemu Micropoint - Oprogramowanie UIST

OPROGRAMOWANIE UIST

  • Funkcje: kalibracja procesorów, ustawienie czułości każdego metra kabla sensorycznego z osobna, konfiguracja pozostałych parametrów pracy systemu, diagnostyka pracy i błędów
  • Wymagania: komputer z systemem operacyjnym min. Windows XP, wejście RS232

Produkt podlega indywidualnej wycenie

POTRZEBUJESZ WSPARCIA TECHNICZNEGO: 12 651 93 25

Przed rozmową proszę przygotować dane urządzenia: symbol, nazwę, numer seryjny.

Czym jest oprogramowanie UIST?


UIST (Universal Installation Service Tool) to program dedykowany konfiguracji, kalibracji i diagnostyce pracy systemów ochrony obwodowej rodziny Intrepid: Micropoint, Microtrack i Microwave. Do pracy wymaga komputera z systemem Windows oraz portem RS232. Intuicyjny interfejs użytkownika sprawia, że konfiguracja systemu jest naprawdę prosta.

JAK WYGLĄDA PRACA Z PROGRAMEM 


Po zainstalowaniu UIST konieczne jest podłączenie komputera serwisowego za pośrednictwem RS232 do każdego procesora PM II na obwodzie. Po podłączeniu do procesora i wskazaniu odpowiedniego portu COM na ekranie ukazują się aktualne parametry pracy odcinków kabla sensorycznego.

Kolejnym krokiem jest uruchomienie trybu kalibracji i przejście wzdłuż obwodu wywołując na każdym metrze naruszenie o równej sile. System pozwala na odrębne ustawienie czułości każdego metra z osobna, stąd stworzona w programie krzywa kalibracji będzie miała nieregularny kształt, odpowiadający realnej responsywności każdego przęsła.

Następnie kilkoma kliknięciami należy obniżyć stworzoną linię o kilka decybeli, na bieżąco testując zadane parametry pracy. Program umożlwia także regulację czułości lub wyłączenie konkretnych metrów kabla oraz regulację liczby naruszeń w danym zakresie czasu potrzebnych do wywołania alarmu - wszystko dla zapewnienia maksymalnej skuteczności przy jak najniższej liczbie przypadkowych alarmów.

Wymienione czynności należy powtórzyć dla wszystkich procesorów w systemie. 

PRZECZYTAJ WIĘCEJ O OCHRONIE OBWODOWEJ FORTEC